Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha apám már...

Mit lehet tenni, ha apám már kétszer felpofozott? Egyszer el is zavart anyámhoz?

Figyelt kérdés

Apámnál vagyunk elhelyezve tesómnál. Eddig nem volt vele semmi baj, de mostanában kész idegbeteg. Mindenért ordibál velünk, főleg velem. Már a múltkor is felpofozott, és elzavart anyámhoz (holott papír van róla hogy nála kell legyek) Most megint megtörtént, bár el nem zavart.

Úgy tudom hogy a gyereket nem lehet verni, ez benne van a családjogi törvénybe. Odaköltözhetek nagyanyámhoz? Neki köteles gyerektartást fizetni?



2013. márc. 21. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
79%

Most akkor anyád fizet gyerektartást apádnak. Ha anyukádhoz költöznél akkor apádnak kellene fizetni anyád fele.

Ha nagymamihoz akkor mindkettö szülödnek kell nagyanyád fele fizetni.


Apád azért vert meg mert saját magára dühös hogy képtelen volt eddig megnevelni téged. elég szomorú. mit mond erre anyád?

2013. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
83%
Miért kaptál apukádtól pofont?
2013. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
16%

Miért pofozott fel?


Mit lehet tenni? Ne adj rá okot, hogy felpofozzon.

2013. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
68%
olvassuk, hogy szerinted mi történt ... én olvasnám azt is, hogy apád szerint mi
2013. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 A kérdező kommentje:
Azért pofozott fel, mert nem hagyom magam. Megmondtam neki mi a véleményem. Amúgy is igazam volt. Először azt mondtam neki, hogy ne engem ugráltasson, ha az a baja, hogy a nője elhagyta mert ő tehet róla. Most meg azt, hogy tesóm volt az idióta, engem ne hibáztasson. Szerintem szabad országban élünk. Attól hogy fiatalkorú vagyok még olyan szót használok a testvéremre amit akarok! Ezt nem szabhatja meg, meg nem mondhatja hogy kérjek bocsánatot, mert nem fogok.
2013. márc. 21. 13:20
 6/100 A kérdező kommentje:

Rá amúgy természetesen nem mondanék semmi trágár szót, de tesóm tényleg hülye. Ez a véleményem. Ő is mondott már rólam csúnyábbat, csak azt apám nem hallotta. Szerintem semmi köze ahhoz, hogy mi hogyan viszonyulunk egymáshoz. Ha engem valaki b.sztat, nem kérek bocsánatot. Majd ha ő.

Szerintem igazam van. Én sem mondom meg neki, hogy a testvérével mit csináljon, ők sincsenek jóban, szóval én is mondhatnám, hogy menjen el hozzá beszélgetni.


Amúgy nem is az OK a fontos. Hanem ne ütögessen. Ehhez nincs joga

2013. márc. 21. 13:24
 7/100 A kérdező kommentje:
A másik meg az, hogy nagyanyámnál biztosabb lenne. Most féljek mindig attól, hogy elzavar a nemnormális anyámhoz. És mi van ha azok sem fogadnak be, mert hülyék?
2013. márc. 21. 13:26
 8/100 anonim ***** válasza:
15%

Nincs joga megütni! Költözzetek el minel hamarabb, mig meg nem nyomorit teljesen lelkileg es testileg.

Jelenteni aztan a gyamügyön

2013. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 A kérdező kommentje:
Én mellette álltam. De ha ő b.szta el a kapcsolatuk (szó szerint) akkor ne rajtam élje ki a baját. Vagy igen, a gyereken kell? Amúgy meg igazam volt akkor, mert ő is bocsánatot kért tőlem.
2013. márc. 21. 13:27
 10/100 anonim ***** válasza:
74%

9es: Olvasd már el a sztorit :)


Kérdező!

Még soha nem ütöttem meg a gyerekem, de nekem úgy tűnik elég bicskanyitogató stílusod van. Ha ott állnál velem szembe és hangoztatnád, hogy nem kérsz bocsánatot a testvéredtől miután megkértelek, de te háborogsz, hogy ehhez van jogod, ahhoz van jogod, lehet én is felképelnélek....

2013. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!