Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy apám ezért...

Normális hogy apám ezért pofon vágott?

Figyelt kérdés
Megkértem hogy a kocsiban halkítsa lejjebb a zenét, erre pofon vágott. Nem káromkodó szavakkal kértem hanem szépen, még is ezt kaptam érte. Már elmúltam 20 éves.
2018. máj. 7. 11:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ez jó ok rá, hogy elköltözz.
2018. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
26%
Srácok, egyre vadabb sztorikat írtok. A stílus egy 12-13 évesé,de a kérdéseitekben 20 felett vagytok. Ennyi retardált van, vagy ugyanaz írja ki, vagy egymást másoljátok mert jobb nem jut eszetekbe?
2018. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy srác vagyok?
2018. máj. 7. 12:56
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
Kedves 12-es, ha már akkora szerencséd volt, hogy nem ilyen agresszív apát kaptál a sorstól, akkor javaslom, hogy húzd meg magad és dugulj el! Sajnos nagyon sok ilyen állat van, köztük az én apám is. Ő is minden szarért megvert. Egyszer azért pofozott le a földre és ütött, mert a pólómat nem akartam betűrni a nadrágba, mivel nem állt úgy jól, hanem kívülre akartam tenni. És nem, ez nem vicc. És csak egy példa volt. Rengeteg ilyen agresszív őrólt barom van. Nem lehet mást tenni, mint túlélni valahogy a gyerekkort és aztán lelépni. Lehetőleg nem egy pasihoz, akitől aztán ugyanúgy függni fogsz.
2018. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
15%
Vezetés közben hogy fordult úgy oda az anyósüléshez, hogy pofon tudjon ütni? Találj már ki hihetőbbet.
2018. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
2018. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nyilván tudod, hogy nem normális...akkor mi a fenének teszed fel a kérdést?
2018. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
64%

Tényleg nem az övé a lérdés, mert azt meg én írtam ki. És mi véletlen, hogy ugyanígy 20 év felett vagyunk, meg egy idegbeteg állat az apánk.

De kifelé meg egy mézesmázas tündérember, veled meg magánkivül üvöltözik.

Tudod mi volt anyám válasza, mikor úgy összevert, hogy véres volt az egész szoba, mert felszakította az arcomat. Nem engedett el a barátnőmhöz, nehogy észrevegye. Meg odafordult a tesómhoz, hogy kisfoam menj vissza a kollégiumba, ne hallgasd ennek a vinnyogàsát. Mert mertem sírni, mikor összevert. Szerintem egyébként örült neki, hogy nem őt üti, vagy nem tudom.

Az orromat úgy beverte, hogy elgörbült. De ilyen marhaságokon őrjöng. Igazságtalanul bántott mindegyik alkalommal.

Megbánni sosem. Azt hiszik, hogy ezzel tud uralkodni feletted.

Olyan is volt, hogy simogattam a kutyát, ezeg mondja, hogy megbolondultál, a koszos kutya. Miközben ő is simogatta erre. Erre mondom neki, hogy én nem, az aki mondja. Erre megpofozott. Azt tudni kell, hogy 100 kg, teljes eréjéből üt.



Húzz el onnan, nem tudsz mást!!!!!! Mielőtt ideírnátok nem kamu.

Velem is van, hogy csomó kérdés illene rám, de mégsem én vagyok.

2018. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Fhú bmeg ezek azért kemény dolgok...


Gondolom elköltözni nem tudsz.


Akkor csak max meghúzhatod magadat.

2018. máj. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nos. Olvastam a kérdéseket. Aki általában az ilyenekre gúnyosan reagálnak- azok szerencsére nem tapasztaltak ilyet. A bántalmazott gyermekeknél a 99% uk nem csak egyszerűen verve- hanem lelkileg terrorizálva is voltak. Amennyiben egy gyermek egy ilyen szülő mellett nő fel- és nincs senki más akire számíthat- a félelmen,sértettségen kìvül kötődés is kialakil- mint a Stockholm szindrómánál. Au agresszivítás mellé sokszor párosul alkoholizmus a szülő a saját gyengeségét a gyermekén vezeti le,aki átveszi a szülői szerepet, aggódik,félti az adott személyt. Más egy egészséges körülmények között felnőttnek optimálisan azt mondani,hogy költözz el,hiszen egy ilyen szürreális lelki függőségtől nehéz megszabadulni.
2018. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!