Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egy atyai pofon...

Szerintetek egy atyai pofon indokolt esetben belefér?

Figyelt kérdés
Nem akarok megütni senkit, engem vertek gyerekként,nem emiatt teszem fel a kérdést,kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye. ( Én nem szándékszom ütni vágni a gyermekem )
2018. máj. 8. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%
ha a szép szó nem használ akkor a fenyítés következik
2018. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

Míg nem volt gyerekem, azt válaszoltam volna: természetesen igen!

Van egy négy és fél éves kisfiam és egy egyéves kislányom. A kisfiam erős akaratú, öntörvényű gyerek. Mégsem ütöttem meg sosem, és egyre inkább úgy érzem, már nem is fogom.

2018. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
Belefér, van amikor már csak az segít. És van amikor a gyerek igenis kiérdemli.
2018. máj. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

van olyan gyerek akinél már csak az segít, vagy az sem

az a legjobb, ha még az előtt rendesen van nevelve, hogy ilyen dolgokra szükség lenne

2018. máj. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
21%
akkor már inkább verés a talpakra
2018. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Igen! A tinikre nagyon sokszor ráfér egy kiadós pofon. Egy-kettőbe meg nem fog senki belehalni. 16/L
2018. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!