Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan szidta le...

Szerintetek jogosan szidta le apukám a páromat?

Figyelt kérdés

Úgy volt,hogy a barátom x időre jön hozzánk,de segítenie kellett a szüleinek otthon,akik egyébként is idősek és betegek. Szólt is,hogy késni fog.

Mikor megérkezett hozzánk, apukám egyből lehurrogta,hogy mekkora pofátlanság késni ,nem érdekli ,hogy neki segítenie kellett és hogy legközelebb inkább akkor ne is jöjjön,ha ennyit késik.

Párom szülei nem 50 évesek,mint az én szüleim, ők már 70 évesek és betegesek is.

Vitába nem szálltunk apukámmal,neki van igaza mindig mindenben.

Ti jogosnak látjátok egyébként?


2018. máj. 12. 10:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
38%

Én apádnak is megmondtam volna azzal a lendülettel, hogy ne merészeljen így beszélni velem.


Aztán következtél volna kettesben te, hogy mi az istennért nem vagy képes kiállni értem. Ez nem kapcsolat így, fosol apádtól, és kiszolgáltatod neki a párodat. Gratulálhatsz magadnak.

2018. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!