Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek mennyire várják el a...

Kinek mennyire várják el a szülei, hogy hétvégén, amikor hazajön süssön-főzzön, dolgozzon?

Figyelt kérdés
Tegnap este jöttem haza, holnap délutánig. Felkelekés rögtön kiadják, hogy főzzek ezt meg azt, csináljak muffint és miután befejeztem menjek a szőlőbe apámmal. Ez egész napo program, de nekem beadandót, prezentációt kellene készíteni s nem tudok semmivel haladni. Azért akarok hazajönni, mert kelle egy kis nyugi, erre minden hétvégén szombatra legalább fél napos munkát adnak.
2018. máj. 12. 11:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
60%
Ne menj haza ennyit, esetleg tanulj könyvtárban az egyetemen vagy egy másik, küldősben. Én is ezt teszem. Ha hazajövök tőlem is elvárják, hogy ugyanúgy vezessem ezt a háztartást mint a másikat, ahol az öcsémmel lakok. Ergo takarítsak ki itthon, videken egy olyan házat rendszeresen, ahol havonta 4 napot vagyok kb., mossam ki azokat a ruhákat amiket nem én hordok és egyebek, vásárokljak be mamának, ittonra stb. Persze, ha hosszabb időszakokat itthon vagyok besegítek, de anyám sem jár fel hozzánk takarítani, sőt. Mondjuk ő képtelen feladatokat egyedül megoldani, ezért most furcsa is neki, hogy minden csicskása lelépett itthonról. Előfordul, hogy nem takarítják ki a macska tányérját hetekig, megvárják míg hazamegyek, hogy en csináljam meg.
2018. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó nem csodálom h leléptetek. :O
2018. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
36%

Mondjum egy muffin pont egy 5 perces dolog es ha veluk EGYEZTETVE beosztod a dolgodat jol jossz ki. ;)


Egyebkent ja. Ilyen a felnott let. Egyetem az egy fals erzet. Azt hiszed felnott vagy mar de meg igazabol nem.

Akkor vagy az, ha az egyebkent kotelezo dolgot amit akar csinalni is akarod azert osztassz be kesobbre mert olyan dolgokat kell megcsinalnod ami szinten kotelezo es meg kedved sincs hozza. Ha mar ezt a keseredes eletet megtapasztalod es allandoan anyu utan gondolsz, ugy rajossz innentol kezdve ez van.

Parkapcsolat ugyanez.

Ha full szinglikent elsz akkor talan egy fokkal konnyebb, mert kizarolag a magad igenyeid kell csak kielegitsd.

2018. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!