Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Hogyan mondjam el a szuleimnek hogy van baratom?

Figyelt kérdés
A szuleim nagyon szigoruak. Ha elakarok menni valahova is kereszkednem kell es van ugy hogy el sem engednek meg attol is fugg hogy kivel megyek. Azt mondtak nekem hogy 18 eves korom utan raerek pasizni addig tanuljak..igazabol nem vagyok rossz tanulo de akkor is nagyon szigoruak. Volt ezelott is egy kapcsolatom akirol tudtak de soha nem mondtam ki konkretan hogy egyutt vagyunk. De tudtak mert ajandekokat kaptam tole es hat nem hulyek rajottek igazabol mindenre. Ot igazabol annyira nem tiltottak de nem is engedtek. Nem mondtam el nekik soha igy nem is nagyon erdekelte oket. De most a jelenlegi baratomat nagyon elszeretnem nekik is mondani es bemutatni nekik. Az o szuleik mar tudnak rolam es elfogadtak. Nagyon felek a szuleim reakciojuktol. De nagyon elszeretnem mar mondani. Szerintetek hogy erdemes nekik bevallani?? Egyebkent 16eves vagyok
2018. máj. 22. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el nekik ennek a kérdésnek a linkjét emailben!
2018. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, apa, holnap szeretném bemutatni Bélát, a barátomat."
2018. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán úgy, hogy elmondod, hogy a barátoddal mész valahova. Ha rákérdeznek, akkor meg simán mondd, hogy most érzed már úgy hogy jártok, nem csak randizgattok.
2018. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Anya, Apa van egy jó és egy rossz hírem, melyikkel kezdjem? hát a rosszal kaptam egy négyest, és mi a jó hír? és akkor oda viszed őket a bejárati ajtához és ki nyitod ő itt a barátom, nézd meg hogy hogyan reagálnak, csak nem küldik el :-)
2018. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!