Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám állandóan úgy főz, hogy...

Anyám állandóan úgy főz, hogy beleköhög és tüszög az ételbe. Nem merek szólni, mert ordibál. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 12:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez is volt már...
2018. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdenék inkább magamra főzni. Valószínűleg úgyse hat rá semmilyen szó
2018. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha ez kicsit megnyugtat, a főzéshez használt hőmérsékleten a legtöbb baci szinte azonnal megförmed így fertőzésveszély nincs bár elhiszem ha nincs kedved takonyfőzeléket enni.
2018. máj. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Úgy látszik sok igénytelen anyuka és apuka gyűlt itt össze.

Én inkább főznék magamnak,minthogy egy igénytelen ember főztjét egyem.

Mondd meg neki,hogy tiszteljen már meg másokat azzal,hogy legalább a főzés ideéig félreteszi az igénytelen dolgait.

2018. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 jani273 ***** válasza:
Ami nem ol meg, Erosit. Egesz eletedben ugy etted. most???
2018. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Meg lett a hatása. Szombat óta vagyok, influenzás, lázas, 10 herpesz legalább kint van a számon.

Visont anyukám, nem "beteg", persze, csak titokban gyógyszereet vesz, meg gargalizál, de á semmi baja.

Utána meg velem szemétkedik, hogy csak fel kellett volna öltözni.


Úgyhogy csak. ennyi lett abból, hogy beleköhög, trüszög mindenbe és kezet se képes mosni.

2018. jún. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!