Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek valamelyik szülője a válás után majdnem korabeli partnerre váltott? Hogy kezeltétek, hogy a választott csak 1-2 évvel idősebb/fiatalabb vagy veletek egykorú?

Figyelt kérdés
Mindenki véleményét szívesen várom ilyen tapasztalattal,akár fiatalabb nő-idősebb férfi felállásról van szó,vagy a fordítottjáról.Ez csak kíváncsiság,nem tapasztaltam még meg ezt.

2018. máj. 27. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

21 voltam amikor apám összejött egy 22 évessel, azóta együtt vannak, 5 éve


apám akkor volt 46

2018. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha 18 éves fiú vagy, és a 48 éves apád összejön egy 20 éves csajjal, akkor suttyomban hegesszed apád csaját.
2018. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

Kilenc éves voltam, mikor a szüleim elváltak.

Akkor apám elvett egy nála 15 évvel fiatalabb nőt, de elváltak.

22 éves voltam, mikor férjhezmentem, apám egy évre rá elvett egy 24 éves nőt.

Én 24 évesen szültem, az új feleség meg 26 évesen, vagyis nekem lett egy féltestvérem, a gyerekemnek meg egy két évvel fiatalabb nagybátyja.

Nem nagyon jöttem össze velük, csak később a nővel, mert nekem panaszkodott, hogy milyen zsarnokoskodó vele az apám, és hogy milyen rosszul bánik a kisfiával.

Mit mondjak, sajnáltam azt a nőt. Későn nőtt be a fejelágya.

2018. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%

Ha az én sztorim érdekel megosztom veled.


24 évesen beleszerettem egy 41 éves férfiba. Nem a pénze, vagyona érdekelt-sose fogadtam volna el tőle semmit. Első látásra megfogott és kölcsönös volt. (Őt leverte a víz amikor megtudta a korom azt hitte idősebb vagyok)

Nem mertük egymást felvállalni a gyerekei és az én szüleim miatt. Nekem fáj és bánt, de majd csak találok egy hozzám illőt akivel építhetem a jövőm.

2018. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Apám 41 éves volt, amikor elvette a 18 éves anyámat, a bátyám (féltestvérem), akkor volt 13.
2020. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%

Hú hol találnak a 40..50 és férfiak 18..25 éves csajokat?

Én nem értem. Pedig én is keresnék így 40hez közel

2021. jún. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!