Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Láthatás idö alatt beszoktátok...

Láthatás idö alatt beszoktátok e vonni párotok gyerekét a házi munkába?

Figyelt kérdés
párom lánya 12 éves,kéthetente van nálunk hétvégén.ilyenkor jobb esetben játszik a féltestvérével,rosszabbik esetben unatkozik.soha meg nem kérdezi,hogy segitsen e valamiben,mondjuk fözni vasáenap.inkább lefekszik és nézi a mennyezetet.nálatok ez hogy müködik?
2018. jún. 1. 16:06
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Ki vigyázna a kicsire ? Hát nyilván te. Apuka meg a lánya elmennek te meg otthon maradsz a kicsivel. Nem olyan bonyolult ez
2018. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
ha én a lányunkra vigyázok,akkor nem kapnak fejedelmi ebédet,ami már senkinek nem tetszene.viszont segiteni senki nem akar.délre legyen ebéd,finom legyen,többfajta legyen,leves,husok köretek,meg desszert,meg még ugráljak a másfél éves gyereknek is?nem délelöttre kell a programokat szervezni,hanem akkor amikor én is tudok menni.
2018. jún. 1. 16:26
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem kapnak fejedelmi ebédet. Nem csak a testet, a szellemet-lelket is táplálni kell, különben egy röfögő hízóvá válunk.
2018. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
tölem foglalkozhat a lányával amennyit csak akar,de akkor nem kell elvárni dolgokat sem neki,sem a lánynak,aki dél elött tiz perccel ott toporzékol az asztalnál,hogy mikor lesz már ebéd?nem lenne egyszerübb együtt elkésziteni az ebédet,aztán délután meg jöhetne a szorakozás.hol van az megirva hogy ilyenkor nekem kell mindenki vágyát kielégiteni?
2018. jún. 1. 16:34
 15/52 anonim ***** válasza:
85%

Na jó, körben elolvastam az új kommentedet. Te tényleg egy hihetetlenül gáz ember vagy. Mártírkodsz itt összevissza, hogy jajj neked mennyit kell főzni. De utálom az ilyeneket! Ha nem akarsz főzni, akkor ne főzz, ha meg főzöl, ne mártírkodj. Miért nem rendeltek egy pizzát ilyenkor, annak az egész család sokkal jobban fog örülni, mint a te mártíromsággal körített 5 fogásodnak. És nem, ne akarj velük menni, mert semmi közöd, ismétlem SEMMI KÖZÖD a kislányhoz, aki 2 hetente egyszer látja az apját! Lefogadom, hogy te szedted el a pasit is a családjától, nos ebben az esetben örülj, hogy egyáltalán szóbaáll veled a gyerek, mert én max. leköpdösnélek és kiverném a fogad. Plusz ha te úgy éled meg, hogy "ugrálnod kell a másfél éves gyereknek", akkor mi a jó büdös francnak szültél? Hú, de ellenszenves, gusztustalan vagy!

Ja és persze ilyenkor jön az, hogy elmarod az apját a kislánytól, aztán egy idő után meg is szakad a kapcsolatuk, mindezt egy irigy, rosszindulatú nő miatt!

2018. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
75%

"a lánynak,aki dél elött tiz perccel ott toporzékol az asztalnál,hogy mikor lesz már ebéd?"

= Hazudsz.

2018. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
95%

Figyu, jó szándékból mondom, gyorsan állj le ezzel a gondolkodással. Én se segítettem főzni se 12 évesen se 18 évesen. És tudod miért? Mert amíg öcsém kicsi volt tőle volt elájulva mindenki hogy segít és én ne csináljam, hagyjam őt. Ha meg ez pont nem állt fent, akkor úgyis rossz volt amit / ahogy csináltam, szóval úgy őszintén szrtam bele egy idő után. Aztán amint elkerültem otthonról főztem gond nélkül, otthon meg a mai napig se szívesen.

A másik a fejedelmi lakoma. Ugyan minek? Egy evésre van aki eszik pl húslevest, rántott húst rizibizivel meg mondjuk vadast zsemlegombóccal, amit aztán lefojt egy kis francia krémesre tett linzerrel? Nem fog belehalni senki ha 1 nap 1 féle olyan van, amit mindenki szeret. Így neked is jutna időd velük menni, pihenni, beszélgetni a lánnyal + hidd el, hogy hosszú távon neked is jobb, ha nem kell magad mártírnak érezni. Hajrá :)

2018. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
kedves utolso.ha én pizzát tennék az asztalra vasárnap,akkor valoszinü a férjem elküldene a jo büdös francba.hiába jön a lány kéthetente,a közös gyerek sem kap többet az apjábol,mert csak azokon a vasárnapokon tölthet el vele is több idöt,ugyanis a férjem vidéken dolgozik,ahhonnan nem jön haza minden nap,csak két hetente.és gondolom akkor nem csak az egyik gyerekével kellene foglalkozni,hanem mindkettövel,ami nem abbol áll hogy egyiket elviszem mozizni,a másikra meg vigyázzon a cseléd otthon.
2018. jún. 1. 16:41
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de arról nem az a kislány tehet, hogy téged a férjed szakácsnak és cselédnek tart kéthetente egyszer. Süt minden mondatodból a frusztráltság, hogy neked mennyi elvárásnak kell megfelelned, de nem annak a gyereknek a dolga, hogy segítsen neked, mégis rá vetíted ki minden bajodat. Neked a párkapcsolatoddal vannak iszonyatos problémák, jó lenne, ha belátnád, a kislányt meg békén hagynád. Mi a jó büdös francnak vagy te együtt(?) egy olyan emberrel, aki kéthetente egyszer jön haza, akkor is azért, hogy ahelyett, hogy együtt lenne veled, csak a többfogásos zabálnivalót várja tőled? Ő mi a bús fenét csinál vasárnap délelőtt, ha nem a gyerekekkel foglalkozik, és nem is a kajakészítésbe segít be?
2018. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 Metionin ***** válasza:
100%
Ebből csak az a tanulság, hogy nem kellene olyan emberhez hozzámenni, pláne szülni neki, aki mellett cselédnek érzed magad otthon.
2018. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!