Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Láthatás idö alatt beszoktátok...

Láthatás idö alatt beszoktátok e vonni párotok gyerekét a házi munkába?

Figyelt kérdés
párom lánya 12 éves,kéthetente van nálunk hétvégén.ilyenkor jobb esetben játszik a féltestvérével,rosszabbik esetben unatkozik.soha meg nem kérdezi,hogy segitsen e valamiben,mondjuk fözni vasáenap.inkább lefekszik és nézi a mennyezetet.nálatok ez hogy müködik?
2018. jún. 1. 16:06
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Olvastam, de a panírozva fagyasztás elég gusztustalan. Főleg, ha a ház ura friss ételeket vár.
2018. jún. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
ha szeretne a kislány, segítene neked szívesen. például beszélgethetnél vele, a főzést össze lehet vonni egy kis hülyéskedéssel. a párod elvihetné a két gyereket sétálni, fagyizni, aztán ha végeztél a 100 fogásos menüvel, elvihetné délután moziba a lányát, te meg foglalkozz a picivel. nem kifogásokat kell gyártani, hanem magadba nézni és megerőltetni magad. Én is "pótanya" vagyok, de imádom a párom kislányát, és ha velünk van, minden róla szól. Az ilyen nők miatt vannak szemét mostohaként elkönyvelve a normális "pótanyukák" is.
2018. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!