Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szemét vagyok, hogy lerázom...

Szemét vagyok, hogy lerázom anyukámat? Mást is idegesítene ez?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, elég messze tanulok otthontól, ezért koleszos vagyok. Most a vizsgaidőszakban itt maradtam a koliban, nert úgy voltam vele itt jobban tudok tanulni. Anyukám minden nap felhív, de nem tudunk miről beszélni, mert vele nem történik semmi különös, én meg szinte egész nap tanulok (orvosira járok). Folyton arról kérdezget nem vagyok-e nagyon egyedül, eszek-e eleget. Azt is kérdezte, ne hozzon-e nekem kaját, mintha itt nem lenne én meg nem tudnék főzni....Egyszer, amikor lejött hozzám annyi kaját hozott, hogy alig fért be a hűtőbe és szerintem el se fog fogyni. Ahányszor felhív nem tudja letenni és beszél-beszél. Már volt olyan, hogy fel se vettem, amúgy meg igyekszem lerázni. Ez mást is zavarna vagy szemét vagyok.

2018. jún. 1. 22:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja meg volt, hogy felhívott és szinte lecseszett, hogy nincs társasági életem és nem tettem semmit azért, hogy legyen...ez amúgy nem igaz.
2018. jún. 1. 22:09
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Mond neki pár perc után, hogy bocs anya, most le kell tennem, tanulok, tudod, x nap múlva vizsgázok.
2018. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
De azért ne legyél bunkó. Ő csak aggódik érted. Örülj hogy legalább hív , érdeklődik feléd.
2018. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Örülj,hogy szeret az anyukád. Becsüld meg,hogy van. Sok gyerek örülne,ha az anyukáját érdekelné a sorsa.
2018. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Napi pár perc beszélgetést kibírsz, utána ha már nagyon sok, valami indokkal köszönj el és majd holnap hívod. Aztán hívd te másnap, örülni fog.
2018. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Anyád aggódik miattad, érdekli mi van veled. Ennek inkabb örülnöd kellene. Ha meg mar nagyon "sok", lehet mondani, hogy "most mar leteszem, mert tanulnom kell".
2018. jún. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyebkent nezz kicsit szét csak az itteni kerdések között. Sokan örülnenek, ha ilyen lenne az anyjuk.
2018. jún. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Negmondis két perc után hpgy menned kell.


A felesleges szofosást én sem türön el senkitöl, haa nincs érdemi mondanivaloja, ne cs.ssze már más idejét.


Ismerős ilyen, az is orákat dunál a semmiről, és persze halálosan megbántodik, ha már fel sem vesszük neki a telefont.


Anyud is csak azért csinálja, mert hagyod neki.

2018. jún. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
*Megmondod... hogy... dumál, stb. Bocs, telefon :(
2018. jún. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Anyukad csak nagyon gondosodni akar rolad. A kaja kerdest megoldhatod azzal, hogy peldaul megondod neki, mst egy hetig rettenetesen kell talnd tobbekkel egyutt tanulsz es nem lehet kimenni telefonozni se es mjd te felhivod nali egyszer mindig este 7-8 kozott es utana viszont olyan jo lenne, ha hozna be neked a vizsga utan egy....es kerj ole valami finom es bonyolult kajat, amit o jol csinal, te meg nem szannal ra idot a koliban.

Ha tobbet hoz, mint szeretted volna, akkor meg hivd meg a szobatarsaidat vagy a tanuloszobasokat, hogy hali inhyen gulyasleves gyertek.

El fog fogyni es legalabb mas is eszik egy jot. (Ja anyudnak ne aruld el utana:-) :-) :-))

2018. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!