Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb szülő azon dühöng, hogy nem segít a gyerek semmit otthon, az én anyám meg akkor kap dührohamot, ha bármit csinálok otthon?

Figyelt kérdés

Alapvetően jó a kapcsolatunk,de ha bármit merek csinálni,házimunkában,őrjöng.

Pl nemrég későn ért haza munkából,már nagyon éhes voltam.

Főztem magamnak egy egyszerű étel, el is mosogattam,minden rendben.

Hazajön,bepöccen,őrjöng, pofon.

Több példa is lehetne.


2018. jún. 3. 11:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg van orulve!
2018. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy felettébb hihetetlen történet. Találj ki jobbat.
2018. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mitől hihetetlen?Hogy nem enged önállósodni?

Mindig azzal jön,de házimunkázzak,tanuljak.

Tanulok is,de azt nem lehet állandóan.

Néha kell a megállás.

Így sem járok sehova,mindig csak a tanulás.

Egyke vagyok

2018. jún. 3. 12:17
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hihetetlen , mert pofon jár azért mert kajat csináltál magadnak... ez valami elmebaj lehet vagy tán le akar láncolni ő h csak ő csinálhat kajat neked?

Nekem max pampogott anyám h nem jól mosogatok el ( tiszta lett a tányér csak kevesebb vizet használtam mint ő szokott) mondtam ez van én sporolok más a módszerünk. De pofon nem járt a logikus valaszomert...

2018. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ja,olyan is volt, hogy elmosogattam és akkor ő újra
2018. jún. 3. 12:24
 6/21 A kérdező kommentje:

Vagy kimosok pár bugyit(sajátjaim,fehérek,nem tettem közéjük feketét) és akkor fogja és bedobja őket újra a szennyesbe,hogy majd ő.

Pofon azért nem mindig jár.

2018. jún. 3. 12:29
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Kicsit ( khm nagyon.. :) felsőbbrendűséget érzek anyum hozzáállását ezekhez a dolgokhoz. Nemhogy örülne h szívesen besegítesz a házi munkában. Mindig ilyen volt? Tudja h megteheti azért csinálja, neked egy picit határozottabbak kene lenned, bár így h testűli fényítés is van nemtom hogyan lehetne... Egy jó szülő nemcsak főnökösködik , hanem barát is egyben. De ehhez fel kene érni ésszel . Apuddal jól megvannak am?
2018. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
* anyud
2018. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
* testi fenyítés ( bocsi a telefonomnak saját gondolatai vannak...)
2018. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Apám módszere:kivonul és elvonul,hétvégenként lelép

Anya mással is ilyen kicsit,mindenki t kritizál,szerinte a barátnője sem takarít jól,főzni csak ő tud.

2018. jún. 3. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!