Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a megoldás erre? Anyum...

Mi a megoldás erre? Anyum itthon dolgozik (műkörmösként), és a vendégei összerondítják a wc-t.

Figyelt kérdés

Már nem egyszer értem haza arra, hogy tele volt.. nos... mindenféle oda nem illő melléktermékkel a wc, és csak úgy, lehúzatlanul otthagyva.

Fogalmam sincs, hogy valamelyik vendége ekkora tajték, vagy az egyiknek a porontya (néhányan hurcolják magukkal a gyereket is, mikor jönnek), mindenki tagad, és miután anyum - a kérésemre - kedvesen megkérte a vendégeit, hogy figyeljenek oda erre, azután is találtam így a wc-t, szóval nem érdekli őket.

Az, hogy a mosdó kb. körbe van kenve szappannal, a tükör meg tele van fröcskölve, azt már megszoktam, de ez már túlmegy egy határon...

Anyum azt mondja, többet nem tud csinálni.. szólt nekik, de ha nem hallgatnak rá, akkor nincs más. Meg védi őket, hogy nem nagy dolog, ha a gyerek csinálta, akkor a gyerekek ilyenek, satöbbi.

Tényleg ennyi? Tényleg muszáj elviselnem az összesz....t wc-t?

Mit lehetne csinálni?

(Hosszútávú tervben van egy külön wc kialakítása a dolgozó helyiségében, de még odébb van, hogy legyen rá pénz, meg majd úgyis azt is nekünk kell takarítani, szóval csak részleges megoldás.)


2018. jún. 4. 13:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Az en kormosom is az otthonaban dolgozik,a nappalijaban raadasul de pl nekem egyszer eszembe nem jutott mosdoba menni ott. :D es szerintem a tobbieknek akik odajarnak se szokas. Szoval mi lenne ha anyukad egyszeruen beszuntetne ezt a mosdoba engedest?:D Masfel-ket orat egy felnott ember siman kibir.
2018. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Ha egyszerre csak egy vendég van, akkor azért elég könnyen ki lehet deríteni, hogy ki volt. Aztán őt nem kell fogadni többet, vagy drágábban adni neki mindent.
2018. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Műköröm kell neki,de a wc-t összekeni carral,undoritó aljadék phicák. Nem lehet hogy az újj körmével már nem tudja a picháját kitörölni?
2018. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Fura, hogy pont azok hagyják igénytelenül a WC-t, akik műkörmöt csináltatnak, hogy igényesen nézzen ki a kezük. :D


Mi lenne, ha anyud nem engedné őket WC-re menni? Egy műköröm elkészítése nagyon max 1,5 óra. Ennyi időt azért bőven ki lehet bírni pisikaki nélkül. Soha egyetlen alkalommal eszembe nem jutott a manikűrösnél WC-re menni. Mindig úgy intéztem, hogy akkor ne kelljen.


Évek óta járok kozmetikushoz. Egyszer voltam eddig nála WC-n, mert tőle mentem esküvőre, és tudtam, hogy az elkövetkezendő 2 órában még nem lesz lehetőségem pisilni. Kellemetlenül éreztem magamat, de megkérdeztem. Igent mondott, de érződött, hogy nem szívesen teszi. Amit teljesen meg is értek.

2018. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
én kiírnám a wc-be hogy:kérem a a wc-ét használat után tisztán hagyni..
2018. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#1

Én is ezt mondtam, de szerinte az nem korrekt, meg amúgy is ha épít, akkor a vendég elmegy közben kezet mosni, meg a gyerekeknek nem mondhatja, hogy pisiljenek be inkább....


#2

Én ezt csinálnám, de sajnos sokszor nem vagyok itthon, mikor dolgozik.


#3

Nem hiszem, nekem is jó hosszú (saját) körmöm van, és még soha nem okozott problémát a dolog.... :D


#4

Hát igen, de lsd. #1-nek írt válaszom.


#5

Normális embernek alap, a többieket meg nem hiszem, hogy egy felirat meghatná, főleg miután diszkrten/normálisan meg lettek már kérve :(


Amúgy igen, elég meredek, hogy pont a műkörmös cicababák nem képesek odafigyelni a tisztaságra, és/vagy ránevelni a porontyukat... :(

2018. jún. 4. 14:39
 7/28 anonim válasza:
87%
Jo tippek vannak elottem. Ha egyik se valna be en megneznem a wc t mielott elmegy a vendeg es ha koszos akkor megkernem h Mossad le amit odacsinalt es ha nem tetszik neki hat menjen mashoz karmokat eppitgetni
2018. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező sok helyen dolgoztam,sokat utazok a világban,de magyar honban a női vécénél gusztalanabb nincs,kilo smink bizsu minden,liter parfüm,de igénytelenségben az alap higiéniára és a környezetünkre verhetetlenek vagyunk sajnos,tisztelet a kivételnek.
2018. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#8

Ne is mondd, nem értem néhány pasi ismerősöm, akik abban a hitben élnek, hogy a női nyilvános wc-k szép tiszták és illatosak :D

2018. jún. 4. 14:50
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Én szimplán megmondanám, hogy ne haragudj, de nem használhatod a mosdót, és röviden elmesélném, hogy miért. Nyilván anyud sem fog ujjal mutogatni, hogy na biztos Te voltál az, így egyszerűbb, ha senki sem használja. Akinek nem tetszik, mehet máshova. Az az otthonotok..
2018. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!