Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a megoldás erre? Anyum...

Mi a megoldás erre? Anyum itthon dolgozik (műkörmösként), és a vendégei összerondítják a wc-t.

Figyelt kérdés

Már nem egyszer értem haza arra, hogy tele volt.. nos... mindenféle oda nem illő melléktermékkel a wc, és csak úgy, lehúzatlanul otthagyva.

Fogalmam sincs, hogy valamelyik vendége ekkora tajték, vagy az egyiknek a porontya (néhányan hurcolják magukkal a gyereket is, mikor jönnek), mindenki tagad, és miután anyum - a kérésemre - kedvesen megkérte a vendégeit, hogy figyeljenek oda erre, azután is találtam így a wc-t, szóval nem érdekli őket.

Az, hogy a mosdó kb. körbe van kenve szappannal, a tükör meg tele van fröcskölve, azt már megszoktam, de ez már túlmegy egy határon...

Anyum azt mondja, többet nem tud csinálni.. szólt nekik, de ha nem hallgatnak rá, akkor nincs más. Meg védi őket, hogy nem nagy dolog, ha a gyerek csinálta, akkor a gyerekek ilyenek, satöbbi.

Tényleg ennyi? Tényleg muszáj elviselnem az összesz....t wc-t?

Mit lehetne csinálni?

(Hosszútávú tervben van egy külön wc kialakítása a dolgozó helyiségében, de még odébb van, hogy legyen rá pénz, meg majd úgyis azt is nekünk kell takarítani, szóval csak részleges megoldás.)


2018. jún. 4. 13:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
59%
Rejtett kamera a WCbe. :)
2018. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
45%

Aki otthon dolgozik, feketén dolgozik, tehát adót nem akar fizetni.

Ki kéne bérelni egy helyiséget, ahol fogadja a vendégeket, annak a bérleti költsége levonható a bevételből, és adózni kell a jövedelem után.

Ki lehet építeni egy vendég-WC-t is a lakásban, vagy venni egy helyiséget munkahelynek, ahol csak szoba és WC van.

2018. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
gondolom anyukád félti a kuncsaftokat-ezért sem mer nekik szólni komolyabban
2018. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is anyud fél, hogy elveszti a kuncsaftjait.

Ebből is gondolom:

volt olyan lakótársnőm, aki mindig rettentően ügyelt a külsejére, órákig illegette magát, táncolt a tükör előtt magassarkúban, műköröm-műszempilla alap volt. Engem igénytelennek tartott, mert nem voltak megcsinálva a körmeim és nem jártam magassarkúban. De a vécé mellé simán ledobta a betét, tamponpapírt. Többször ott hagyta a használt betétet a fürdőben, volt hogy azzal együtt mosta ki a bugyiját a betét meg letapadt a gépben én szedtem ki. Sokszor rászóltunk, de neki állt feljebb.

Nekem nincsenek már ezzel kapcsolatban illúzióim. :D

Valószínű, ha anyud rájuk szólna, akkor megsértődnének sokan.

2018. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

#12

Van egy külön bejáratos helység, ahol dolgozik, szóval nem a lakásban nyomatja. Nézegetett előtte kiadó helyet, de brutál árak voltak, úgyhogy inkább így oldottuk meg. A mosdón kívül nincs is baj ezzel..

Azt meg írtam, hogy tervben van külön wc oda, de még nincs rá lóvé.


Hát igen, szerintem is egész egyszerűen nem akarja elveszíteni a vendégeit. :(

2018. jún. 4. 15:02
 16/28 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk a gyárban van így, olyan jó kis műkörme van a csajszinak, de lehúzni luxus számára a wc-ét :D


Egyébként meg ezek után nem engedném őket mosdóba, ennyi.

2018. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell beengedni őket.

És dehogynem, kérdező, nemet lehet mondani gyereknek is, sőt, kell is.

Maximum nem cipeli magával a kuncsaft.

2018. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 acelsziv ***** válasza:
86%

Reggel amikor elmégy befújod paprikaspray- vel a wc papírt.

Ne aggódj. 1-2 nap és megszűnik a WC- re járás.

2018. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 babyboom567 ***** válasza:
91%

Bocsi az off-ért kérdező,de muszáj elmesélnem egy női vécés történetet.

Még fiatal koromban a mekiben dolgoztam.Mivel az autópályán volt az étterem az egyik pihenőben(Anna-hegyi pihenő),ezért csak 2 műszak volt,12 óra nappal,12 óra éjjel.Én voltam a éjszakás csoportvezető egyik alkalommal,és mikor megérkeztem végigjártam mindent, ez volt a szokásom.Az egyik este női vécé egy káosz volt,a kukákból kifolyt a szemét,használt betétek a földön,a vécédeszkára,és vécécsészére is felguggoltak(lábnyomos volt az összes vécé),minden véres ,kakás volt,se papir, se szappan sehol.Rohanok a műszakvezetőhöz,hogy ki volt beosztva,kiderült hogy egy kezdő 16 éves fiú,és nem mert bemenni a női vécébe,és szólni sem mert.A lényeg az egészben az ,hogy EGYETLEN VÉCÉHASZNÁLÓ NŐ SEM SZÓLT,hogy bocsi de retkes a vécé,vagy elfogyott a papír,vagy tele van a vécében a kuka,valaki kakát kent a falra stbstb.Simán fel guggoltak inkább a retekbe,és ledobták a betétet a kuka mellé.


A kérdésre válaszolva,próbáljátok meg kifigyelni,hogy ki koszol,és ne vállalja el anyukád.

2018. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
92%
Veszel rá egy zárat, nem adjátok oda a kulcsot, problem solved.
2018. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!