Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a megoldás erre? Anyum...

Mi a megoldás erre? Anyum itthon dolgozik (műkörmösként), és a vendégei összerondítják a wc-t.

Figyelt kérdés

Már nem egyszer értem haza arra, hogy tele volt.. nos... mindenféle oda nem illő melléktermékkel a wc, és csak úgy, lehúzatlanul otthagyva.

Fogalmam sincs, hogy valamelyik vendége ekkora tajték, vagy az egyiknek a porontya (néhányan hurcolják magukkal a gyereket is, mikor jönnek), mindenki tagad, és miután anyum - a kérésemre - kedvesen megkérte a vendégeit, hogy figyeljenek oda erre, azután is találtam így a wc-t, szóval nem érdekli őket.

Az, hogy a mosdó kb. körbe van kenve szappannal, a tükör meg tele van fröcskölve, azt már megszoktam, de ez már túlmegy egy határon...

Anyum azt mondja, többet nem tud csinálni.. szólt nekik, de ha nem hallgatnak rá, akkor nincs más. Meg védi őket, hogy nem nagy dolog, ha a gyerek csinálta, akkor a gyerekek ilyenek, satöbbi.

Tényleg ennyi? Tényleg muszáj elviselnem az összesz....t wc-t?

Mit lehetne csinálni?

(Hosszútávú tervben van egy külön wc kialakítása a dolgozó helyiségében, de még odébb van, hogy legyen rá pénz, meg majd úgyis azt is nekünk kell takarítani, szóval csak részleges megoldás.)


2018. jún. 4. 13:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%

Fúj.

Anna-hegyi mekisnek üzenem, én mindig szólni szoktam, mert feltételezem hogy a takarítók jobban szeretnek egy darab tele kukát vagy eldugult vécét kezelni, mint amikor utána használják még huszan és folyik a végtermék meg a szemét. Örülök hogy tényleg értékelitek és nem cs*sztetésnek veszitek :)


Témához meg tényleg az a megoldás, hogy kuncsaftok között lecsekkolni a vécét (már csak azért is, hogy az ilyen igénytelen után ha bemegy a következő igényesebb kuncsaft, nehogy azt riassza el hogy milyen állapotok vannak) és amelyik otthagyja a mocskát, azt vagy nem fogadani, vagy (főleg ha kisgyerekes és valószínű a kölyke csinálja) szólni hogy figyeljen már.

Ez anyukádnak is érdeke, nehogy már kitudódjon a kliensei körében, ki akar olyan körmöshöz menni ahol órákig áll a sz*r a vécében? Egy dolog hogy undorító, a másik meg hogy nem higiénikus kicsit sem, én egy pillanat alatt váltanék körmöst ha ilyet meglátnék, és nem hiszem hogy egyedül vagyok ezzel. Ezt amúgy magyarázd el neki, akkor hátha komolyabban veszi, ha egyszer az ő üzletét veszélyezteti.

2018. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Majd előbb utóbb elkaptok valami fertőzést, talán akkor anyukád is bátrabb lesz.
2018. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
92%

Keresnek a neten egy igazi ironikus kiierast/kepregenyt a helyes vecehasznalatrol. Munkahelyunkon s tettek ki a munktrsak, mert mar a kozteri vece szintjet kezdte megutni.

Ilyesmikre gondolok, amin a vecekefe helyes hasznalata van (nem.fogkefe, 😶nem fneket surolsz vle...kepekkel), vagy kiirni, hogy ez mi egyetlen otthoni vecenk, kerunk minden kedves vendeget, rokont baratot(csak nehgy sertodes legyen kell pl a rokont is felsorolni :-), hogy pont olyn igenyesen hasznalja, mint otthon. Ezt a vecet a lanyom takaritja, de nem kap erte fizetest. Kerem tiszteljek meg a munkajat es hagyjak olyn tisztan, ahogy talaltak, ha pedig valaki onok elott nem.igy tett volna kerem szoljanak nekem....es anyuka neve.

Igy elegge visszaesne az ugenytelenek szama, ugyanis mindenki felne, hogy az utana kovetkezo bearulja es akkor kiderul o az igenyzelen. Msreszt egyertelmu lesz, hogy ez egy lakas egy tthon egyeduli veceje, nem.pedig van egy tizkos masik ide meg jarhatnak a vendegek.

2018. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Zárjátok kulcsra, mondjátok meg, hogy azért, mert meguntátok az igénytelenséget.
2018. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Szívem szerint én bezárnám kulcsra! Csak én nem vagyok akkor otthon, anyum meg nem akarja...

A paprikaspray-s budipapír nagyon tetszik 😂

2018. jún. 5. 09:40
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok először is anyumra hatni újra, hátha..
2018. jún. 5. 09:41
 27/28 anonim válasza:
Szia! Mi történt azóta? :)
2020. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
szarnak még a vendégek? :D
2020. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!