Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeretném, hogy apukám...

Nem szeretném, hogy apukám kölcsönkérjen tőlem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Viszonylag jó munkahelyem van, és az átlagosnál jobban spórolok, mert gyerek koromban nem volt semmi pénzünk és nem akarok kiszolgáltatott lenni.

Még egy ideig apukámmal együtt lakok, de nem szeretnék neki adni pénzt:

- nincs együtt anyukámmal, együtt van egy másik nővel (az nem velünk él) és állandóan járnak el mindenféle programokra

- dohányzik

- van diákhitelem, amit anno a családnak vettem fel, persze ő nem fizetett bele semmit, csak én törlesztem



- viszont én lakok nála, bár volt olyan hogy egész éves vizszámla el volt maradva, nekem kellett kifizetnem

tény olcsóbb még így is mint egyedül egy albi...


Csak rosszul esik, hogy én nem "élem" az életemet. Most én is megtehetném hogy kedvem lenne pl. prostizni, életemben voltam összesen 5x. Akkor fogom magam és elmegyek.

De felelősségteljes vagyok, és gyakorlatilag semmire nem költök pénzt, az ennivalón és a sporton kívül.

Mert ha elvesztem (nem mintha lenne rá esély, de a mai világban kitudja...) a normális irodai állásom, én nem fogok visszamenni csicskának egy gyárba vagy bárhova. És nekem fontos hogy legyen úgy 3 havi bérem félretéve. Ami tabu.



testvéremnek adok szívesen adok pénzt

anyukámnak is adok de tőle már egy fokkal jobban sajnálom

mástól meg nagyon sajnálom


25 F



2018. jún. 11. 16:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, komolyan mondom, amí ott élsz, simán leszarja gázt, stb.
2018. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

El fogok, mert eladta a házat. Én anyukámmal megyek majd egy külön albérletbe. Ő vele nem tudom mi lesz, de nem tart jó irányba az élete...

És nem csak anyagilag, hanem a hozzáállása, tenni akarása nem jó :'( :( :(

2018. jún. 11. 17:11
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Ötször voltál prostizni? Nem tudsz összeszedni normális nőt?
2018. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%
Szánalmas vagy...Attól sajnálod a pénzt, aki felnevelt, sokkal többet költött rád, mint az a diákhitel, az gondolom valami fontosra ment, nem moziba mentek belőle....költözz külön, azt költheted a pénzt csak magadra, ha már ilyen önző vagy. Nyugodtan le lehet pontozni, magasról leszarom...
2018. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
25 evésen otthon élsz vagyis inkább élősködsz a szüleid nyakán. Nem apáddal van itt a probléma
2018. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
költözz el. és ne adj neki pénzt. ő is felnőtt, spóroljon össze magának, ha akar valamit
2018. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Ez mióta élősködés?


Tényleg csak az lehet megolds, ha valakivel összetársulva albérletbe költözöl és nem keresed őket.

2018. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

a prostizásnak mi köze van a kérdéshez?


Az élősködik, aki nem dolgozik, iszik, drogozik, tróger. Én rendes életet élek, mivel nincs csajom így nem is terveztem eddig külön lakni, mert luxusnak tartom. Ha lenne én simán külön tudtam volna menni. De én azért nem fizetek több tízezerrel többet, hogy egyedül menjek haza a 4 fal közé. Engem is lelehet pontozni :)


Egyébként én nem kaptam normális nevelést, engem aki nevelt az anyukám, tatám és az ugymond legjobb barátom. Apukám nem foglalkozott nagyon velem. De ami elmúlt az elmúlt.

2018. jún. 11. 18:34
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Az élősködés az, ha valaki 25 evésen otthon el és a költségekhez nem járul hozzá.
2018. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondod, hogy vízszámlát neked kellett fizetni...az alap, hogy hozzá járulsz az ilyenekhez.Áramot is használod te is gondolom és ilyen alap dolgok.Illő beleadni a számlákba, mert igenis élősködő vagy így, hogy ott laksz, használsz mindent, de nem fizetsz bele, ha mégis 1x, akkor meg fenn van az orrod...
2018. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!