Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha anyám huszonévesen...

Normális ha anyám huszonévesen beleszól abba, hogy milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés
Ha együtt vásárolunk akkor rögtön rámondja, hogy azt ne vegyem meg. Ha itthon vagyok, és indulnék valahová, akkor is rám szól, hogy mit vegyek fel.
2018. jún. 14. 10:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha hagyod...
2018. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
16%
Ringyósan öltözöl, vagy ellenkezőleg, mindig bő fekete cuccokban jársz, vagy mivel borítod ki ennyire? Gondolom nem a klasszikus smart casual stílus akasztja ki, hehe.
2018. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%

Eszembe jut egy régi eset, amikor 25-28 év körüli, egyetemet végzett, középiskolai tanárként dolgozó ismerősömre korholóan rászólt az anyukája az utcán, hogy miért nem vett sapkát. Én akkor kb. középiskolás voltam, és azt hittem, csak az én anyukám képes ilyenre. :DDD

7-es válaszoló szépen leírta, mit kéne tenned. Föl ne húzd magadat rajta. Ha kedvesen mondja, akkor te is kedvesen utasítsd el (netán adj neki egy puszit utána, hogy lássa, nem bosszantani akarod). Amúgy, ha a megfázástól félt, akkor ez tényleg egy életen át el fog kísérni, de idősebb korodban már arra fogsz gondolni, hogy bárcsak még sokáig tudna aggódni érted...

2018. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
9%
Huszonévesen anyukád fizeti a ruháidat, vagy mi van? Ha nem, és nem arról van szó hogy nem tudod kifizettetni vele, mit számít hogy neki tetszik-e? Elmondja a véleményét, te meg megveszed a ruhát. Ha ő pénzeli a cuccaidat ennyi idősen, akkor egyértelmű hogy eldöntheti: mit NEM fizet ki.
2018. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
36%

Nem, nem normális. Te vagy a normális. Anyád rossz, ROSSZ!!!!!!

Na, megkaptad amit akartál? Emberek, tessék szidni a kérdező anyját!

2018. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
3%
Fujj-fujj, gonosz némber, miért nem bólogat mindenre? Azt kellne mondania hogy de jó cuccok, kettőt vegyél belőle, meg cipőt is hozzá! Na persze...........
2018. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem normális,16 17 évesen se szoltak már bele,pedig kb ugy néztem ki akkoriban, mint Trinity a mátrixbol. :D
2018. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha az anya fizet, akkor normális.
2018. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hát ne hagyd, hogy beleszóljon. Menj el egyedül vásárolni, és vegyél fel, amit akarsz.
2018. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Bizonyos mértékig normális. Egy idő után én is 'neveltem' anyut, hogyan öltözködjön. Mindig tetszettünk egymásnak. :D

Ha nem tetszik a véleménye, arra amúgy célozhatsz finoman...

2018. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!