Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha anyám huszonévesen...

Normális ha anyám huszonévesen beleszól abba, hogy milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés
Ha együtt vásárolunk akkor rögtön rámondja, hogy azt ne vegyem meg. Ha itthon vagyok, és indulnék valahová, akkor is rám szól, hogy mit vegyek fel.
2018. jún. 14. 10:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi van itthon,h 20 évesek az ovis homokozó szinten megrekedtek? A jovo generácioja lenne elvileg, erre konkrétan 20 évesen semmit se tehetnek maguktól csak játszhatják otthon az ovit,a szülők meg az ételt is megrágnák helyettük.. Csodálkozni se kell miért van ennyi mentális beteg,életcéltalan,jövö nélküli,otthon ragadt keserü kiskorusitott "felnőtt" akinek sose engedik el a kezét h ő is ellesen magátol. Nagy a probléma. :(
2018. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem engedik el a kezüket? a többség kapaszkodik a szüleibe. vagyis a szülők pénzébe , meg a kényelmes életbe. Épp a napokban olvastam itt az oldalon, hogy "élhetetlen" az a szülő aki nem tol lakást a gyereke segge alá. Gondolom a rezsit is neki kellne kifizetni, különben gonosz szülő...
2018. jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Akkor ismered az érzést mikor 30fokban rád húzzák a kezeslábast ,h addig nem mehetsz ki játszani amíg nincs rajtad a sapka :D De anya nyár van 30fok és nem játszani hanem dolgozni megyek :P :D


Viccen kívül nekem is bele szólnak,mert ha rajtam múlna akkor az útszéli punkok hozzám képest gáláns úri embernek tűnnének :D szóval nem biztos h rossz szándékból teszik vagy az agyadra akarnának menni csak lehet kicsit túl extrém ruhákat néztél ki...ha nő vagy akkor "kirivóakat".

2018. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Miért nem vezetik be a csadort,és akkor nincs tobb probléma,ha pasikon mulna a nők az utcára se mehetnének ki csadorba se ugyis darab segédeszköz nekik minden nő a kiskoru is,de persze lehet egyenjoguságért harcolni,ha közben egy nyári szoknyáért a 40 fokban le k.znak,döbbenet,közben hu de nem kell ide migráns,hagyjuk álszent banda..
2018. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Azért a csador között, meg a ri.bancnak öltözés között vannak fokozatok...
2018. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!