Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan közöljem a családommal,...

Hogyan közöljem a családommal, hogy rühellem az ünnepeket?

Figyelt kérdés
Az összeset, nincs kivétel. Múlt hónapban elfelejtettem a születésnapomat, így elég nagy meglepetés ért. Utálok ajándékot kapni, utálok olyan rokonokkal jópofizni, akiket szűk családi körben kibeszélnek. Utálok minden üneppel kapcsolatos dolgot. Születésnapomkor szoktam rá utalni, hogy engem rohadtul hidegen hagy, de minden évben ugyan az van.

2018. jún. 14. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha felnőtt vagy, akkor ne ünnepelj, ne látogass családot, mert nem szereted. A felnőttek nem utalnak rá, hanem elmondják korrektül, amit akarnak.


Ha kiskorú vagy, ezt a pár évet még túléled.

2018. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem az ünnep tehet arról h rossz a kapcsolatotok,könnyuü az "ünepeket" okolni, arra fogni a valodi problémát. Én is utáltam sokáig aztán átlattam h nem az ünnepet utáltam csak amit képvisel,és nálunk nincs család csak egy kidurrant lufi. Én kizártam őket,olyanok vannak melettem akik nem csak ünnepen játszák meg magukat,azota az ünnep is átértékelődőtt jo értelemben.
2018. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Jehova tanúinál nincsennek ünnepek,állj be tagnak :-)
2018. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem követek elborult ideológiákat.

Nincs rossz kapcsolatom a családommal, csak egyszerűen nem bírom, hogy ilyenkor muszájból bulizunk, stb. Mintha nem lehetne bármikor máskor összejönni enni egy jót, vagy bármi.

2018. jún. 14. 15:05
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem közöld így velük, ők is megkönnyebbülnek, hogy nem kell a nyomorult képedet bámulni és költeni rád feleslegesen.
2018. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mekkora kretén vagy, utolsó:D
2018. jún. 14. 17:41
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha amugy is szeretsz osszejonni a csaladdal, akkor miert ne lehetne unnepekhez kotni? Az eletben sokat kell alkalmazkodni, tanuld meg elfogadni a csaladtagjaidat.Senki sem tokeletes, lehet, hogy meg fiatal vagy, de az ido haladtaval atertekeled a rokoni kapcsolatokat.
2018. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igy... én sem szeretem öket, összejön kismillió ember, szerencsézlen házigazda már két nappal előbb fő z, takarít, elveri a fél fizetését kajára...


Felesleges felhajtás az egész, én kb 21 éves koromtol nem járok ilyen helyre, és nem is tartok családi banzájt.


Sütök egy tortát, meghívok rá 5-6 embert és ennyi.

2018. jún. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Nincs feleslges idegeskedés.

- "ennek az nem jo a másiknak amaz",

- a gyerek csak a rántott hust eszi

- a másik cöliákiás, külön fözni neki

- xy épp "diétázik" mindenre huzza az orrát, stb


Ez kb mindenütt, minden szülinapon karácsonykor igy megy, tiszta agybaj, plusz tukmálás mert hadseregnyi a kaja, a fele rájuk rohad... szánalmas.

2018. jún. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán megmondhatod nekik, hogy ki nem állhatod a bulikat. Én is mgmondtam, nem lett harag belőle. (ha meg van, akkor le lehet ejteni)
2021. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!