Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek sem normális,...

Szerintetek sem normális, hogy anyám kiakadt és balhézott, amiért 21 évesen AJÁNDÉKBA vettem egy üveg likőrt egyik ismerősöm születésnapjára?

Figyelt kérdés
Egyik egyetemi csoporttársam szetésnapjára vettem neki kozmetikumokat és egy likőrt, erre anya mérges lett rám, hogy én miért viszek alkoholt, hogy ők engemet nem erre neveltek és hogy ez mennyire gáz és nem ért egyet azzal, hogy ajándékba alkoholt vigyek, nert alkoholistának fognak nézni. Egyébként a szüleim azt hiszik, hogy eddig még soha nem ittam alkoholt, oedig 21 éves vagyok. Szerintetek sem normális ez?
2018. jún. 17. 21:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
54%

Az én mamám is állandóan veszekedett mindenkivel, ha meg mert inni egy pohár bort vagy sört pl. a vasárnapi ebéd után.

Azután egyszer begurult a labda a franciaágy mögé, és ott sorakoztak a dugi piásüvegei...

2018. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!