Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet apukámmal? Miért nem...

Mi lehet apukámmal? Miért nem érdekli semmi?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, májusban ballagtam, a ballagásomra el se jött,pedig itthon volt. Tegnap volt öcsém ballagása, arra se jött el,helyette el ment pálinkát venni,és berúgott mire haza értünk. Ez a második hónap, hogy egész hétvégén iszik,ilyenkor mindenkivel veszekszik,és kötözködik, aztán másnap bocsánatot se kér senkitől. Se nekem,se az öcsémnek nem gratulált a sikeres tanulmányi eredményhez. Azt se kérdezte meg hogy sikerült az írásbeli érettségim,amikor elmondtam neki csak hümmögött rá. Az egész hétvége veszekedésből áll, ráadásul azt sem engedi, hogy csecsemő és kisgyermek gondozó-nevelő legyek, mert szerinte rendezvényszervezőnek kellene tanulnom, mint az unokatestvéremnek, aki mostmar kint él külföldön(de őt az apja támogatta mindenben, a 18ik szülinapjára mercit kapott). Őt nem érdekli hogy én minek akarok tanulni,csak az legyen amit ő akar.Ráadásul azt sem engedi, hogy elmenjek bulizni bárhová is,mert azt mondja hogy a k***** mennek el éjszaka.Emiatt már azon gondolkozok hogy kihagyok egy évet, és elköltözök albérletbe. Kezdek kikészülni idegileg . 18/L

2018. jún. 17. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Addig menj mig nem kezd el verni titeket... Alkoholista elnyomo,irányito és idebegteg,tul sok negativ,meneküljetek onnan. Ilyennel éltem Párkapcsolatban...
2018. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Probald edesanyadtol megtudni miert iszik apukad. Lehet o tudja.

Apukad, ha eddig nem ivott, akkor most valami miatt nagyon maga alatt lehet, de biztosan nem miattad. Sajnallak, mert rossz ilyen idoszakokat atelni.

Probald nem magadra venni es kitalalni valamilyen technikat arra, hogyha felzaklat az o onpusztito viselkedese, akkor te hogyan nyugodj le es tudj massal is foglalkozni.

Evet kihagyni kar. Ha valahova felvettek/felvesznek, akkor tanulj, hogy mihamarabb elmehess otthonrol es ne lasd, hogy apukad iszik.

Csecsemogondozast irtal? Azzal jol lehet keresni. Itthon is sokaknak van szuksege bebiszitterre es azt jol megfizetik, ha lesz kepesitesed akkor tobb penzt kaphatsz erte. Vannak csaladi napkozik, amik fizetosek es oda is keresnek embert. Ha pedig nyugatra mesz ilyen vegzettseggel akkor nyrt ugyed van. Csak tanulj nyelvet is.

2018. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Alkoholista.
2018. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Az lehet vele, hogy alkoholista, és egyértelműen képtelenség vele élni. Anyukádnak el kellene válnia, de nem fog. A csecsemőgondozó tanfolyamot nem tudod estin, munka mellett végezni? El kellene költöznöd. Ne válaszolj a veszekedésére, és ne várj tőle szeretetet, képtelen rá, nincs abban az állapotban. Ne tekintsd az apádnak, csak egy kellemetlen lakótársnak.
2018. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alkoholista. Ez idővel csak rosszabb lesz. Nem sokára már hétköznap sem fogja tudni megállni az ivást. Azt mondom, hagyd el a süllyedő hajót. Nincs erre szükséged 18 évesen. Egyébként gratula anyukád helyett is a sikeres eredményedhez! :)
2018. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alkesz, ennyi, ezen nincs mit szépíteni.


Innentől kezdve, ha nem tudjátok valahogyan elvonóra beszélni, apátpokra keresztet vethettek.

Ha verni nem is fog, gyakorlatilag előbb-utóbb munkakerülő félrészeg lesz, aki majd tőletek fog pénz kuncsorogni, hog piálhasson.


Röviden.

2018. jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!