Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem kéne sértve érezzem magam?

Nem kéne sértve érezzem magam?

Figyelt kérdés
A fiam élettársa úgy érzem semmibe vesz. Attól félek a fiam is. Az első unokám fog születni nem sokára. Szerettem volna jó szívvel segíteni az első hetekben de a kedves fiatalok visszautasítottak. Ezen mèg valahogy túl tenném magam, ha arról lenne szó, hogy ketten akarják megoldani, de nem. Lesz segítségük, méghozzá egy "legjobb barátnő". Számomra ez megalázó! Nekem mindig is első volt a család, és ilyen dolgokban szerintem elsőként a családtagokhoz fordul az ember lánya. Engem visszautasítottak, és megkértek egy élettapasztalat nélküli kis fruskát, aki majd az !iskolai! szünetében fog segíteni a fiaméknál. Hogy leszünk mi így egy család?
2018. jún. 22. 17:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Ennek nem voltak előjelei? Rossz viszony, vagy hogy kimutatta a nő, hogy nem kedvel? Ez mindenkinek rosszul esne.
2018. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Tedd a szívedre a kezedet: amikor te gyerekágyas voltál, anyósodat hívtad segíteni?


Ne keress ott problémát, ahol nincs, szólni fognak, ha szükségük van a segítségedre.

2018. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

sehogy nem lesztek egy család


az megvan, hogy a fiad, az élettársa és a gyerekük lesz a szűk család, ahova te nem férsz be?

2018. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk az alapján, ahogy a kis "fruskáról" írsz, valahogy megértem őket. Meg azt is, hogy sehogy nem lesztek család.
2018. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Hat.. Nekunk is most szuletnek pici babaink es en se az anyosomat hivom segiteni az elso hetekben.. Kovezzen meg erte barki.

Neked kene kicsit elfogadobbnak lenni.. Nem kikovetelni ezt,mert neked jar.

2018. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha nekem születne gyerekem én sem az anyukám vagy az anyósom hívnám. Ez nem jelenti, hogy nem szeretnek, de gondolj bele, egy barátnőm simán hazaküldöm, ha elegem van, de édesanyám vagy anyósom mégse küldhetem.
2018. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Valószinu sok voltál,ok és okzat..
2018. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Nem kéne..az, hogy belepusztulsz, nem számít.

Már a mi nézeteink elavultak. Fektetve etetnek,a babát ülve büfiztetik..stb.

Ne duzzogj, (tudom, nehéz, túlestem rajta) lesz még Rád szükség,lesz még jó pár óvoda, iskola szünet, amikor

jó lenne egy nagymama.

Ő gyerekük, úgy csinálják, ahogy jónak látják.

Attól még a családhoz tartozol, a tágabb családhoz.

Ne rontsd el a kapcsolatot, mert megsértődsz. Annak idején

mi sem szerettük, ha anyáink ott tébláboltak, osztották a tanácsaikat. Emlékezz csak vissza! Nekünk is volt piszok nagy anyai öntudatunk, majd mi tudjuk.. felnőttek, és rájöttünk, dehogy is tudtuk.

Nyugi, élvezd a nagyszülőséget, felelősség legyen az övéké, ez így van rendjén.

2018. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Mi is most várunk babát, anyósommal jó a kapcsolatunk, de az első hetekben nem szeretném, hogy körülöttem ugráljon. Érdekes, hogy a párom is az anyukámat javasolta, még úgy is hogy mi külföldön élünk, ők pedig otthon. Imádom anyukámat, de nem szeretnék a páromon kívül bárkit is állandóan magam mellett tudni. Akkor már inkább egy barátnő, aki időnkét beugrik. Termeszetesen látogatóba jöhet a szűk család, ha előre szólnak.
2018. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy szerinted egy ilyen dologban elsősorban a családhoz kell fordulni, az nem jelenti azt, hogy ők is így gondolják.


Te az anyósodtól kértél ilyen esetben segítséget?


Nem formálhatsz jogot arra, hogy ők hogyan rendezik be az életüket, vagy hogyan élik meg a saját gyerekük születését.


Nem követelőzhetsz.

2018. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!