Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem kéne sértve érezzem magam?

Nem kéne sértve érezzem magam?

Figyelt kérdés
A fiam élettársa úgy érzem semmibe vesz. Attól félek a fiam is. Az első unokám fog születni nem sokára. Szerettem volna jó szívvel segíteni az első hetekben de a kedves fiatalok visszautasítottak. Ezen mèg valahogy túl tenném magam, ha arról lenne szó, hogy ketten akarják megoldani, de nem. Lesz segítségük, méghozzá egy "legjobb barátnő". Számomra ez megalázó! Nekem mindig is első volt a család, és ilyen dolgokban szerintem elsőként a családtagokhoz fordul az ember lánya. Engem visszautasítottak, és megkértek egy élettapasztalat nélküli kis fruskát, aki majd az !iskolai! szünetében fog segíteni a fiaméknál. Hogy leszünk mi így egy család?
2018. jún. 22. 17:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
23%

8

Azért lenézésért te sem mész a szomszédba ... nem csodálom, hogy csak akkor kellesz, ha ingyenszitternek használnak.


9-es voltam.

2018. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Volt egy kérdés nemrég, hogy mi a különbség a szeretet és a birtoklás között. Javaslom, olvasd el, mert úgy látom neked se világos teljesen!
2018. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
58%

Mi volt eben lenézés??

Ők másképp csinálják. És?

2018. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
26%

Ez:

" Nekünk is volt piszok nagy anyai öntudatunk, majd mi tudjuk.. felnőttek, és rájöttünk, dehogy is tudtuk."


Ez a kikacsintós, majd ők is rájönnek, hogy kis hülyék ...

2018. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%

"fiam élettársa", "kedves fiatalok", "fruska"... Kell még valamit mondani?


Egyébként nem ti lesztek egy család, hanem ők lesznek egy család!


A másik meg a barátnője gondolom nem babázni megy át, hanem visz egy kis ebédet, ringatja a babát míg a menyed megmossa a haját, segít elmosogatni, megbeszélik a babához kapcsolódó dolgokat és nem feltétlenül a 30 évvel ezelőtti elveket fogják követni. Ha tanács kell, arra ott a gyerekorvos, védőnő, tapasztaltabb fiatal anyuka ismerős ill. az internet.

2018. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
13%
Semmi baj. Majd pár hónap múlva, mikor sírni tudnának a fáradtságtól, és megkérnek hogy segíts, akkor küldd őket a kis barátnőjükhöz.
2018. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
54%
Nekem november elején születik meg a babàm. Sajnos anyukàm januàrban meghalt, ugyhogy ő nem tud segiteni. Én nem fogom bànni ha a pàrom anyukàja néha jön és segit. De ez nem kell azt jeletse hogy szinte ideköltözik. Meg kell talalni a középutat...
2018. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
De oda akartál költözni hetekre, vagy csak felajánlottad, hogy ha hívnak segíteni, akkor átugrasz annyi időre, amíg kellesz nekik? Nem mindegy azért.
2018. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem jogos a sértődésed. A kéretlen segítség ebben a formában udvariatlanság. Nem értem miért kell megsértődni ha először nem tőled kértek segítséget. A fiad felnőtt férfi, neki kell eldöntenie, hogy kitől kér segítséget.


Szép dolog, hogy az első unokáddal akarsz foglalkozni, de ne erőltesd rá magad senkire sem. Továbbá vedd figyelembe azt, hogy egy terhes nő másképp reagál bizonyos dolgokra/emberekre.

2018. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha terveznék gyereket, tuti nem egy idegen nénit akarnék magam köré. Hanem valakit, akit ismerek. Vasárnapi ebédekből és muszáj jópofizásból nem lesz barátság.
2018. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!