Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem kéne sértve érezzem magam?

Nem kéne sértve érezzem magam?

Figyelt kérdés
A fiam élettársa úgy érzem semmibe vesz. Attól félek a fiam is. Az első unokám fog születni nem sokára. Szerettem volna jó szívvel segíteni az első hetekben de a kedves fiatalok visszautasítottak. Ezen mèg valahogy túl tenném magam, ha arról lenne szó, hogy ketten akarják megoldani, de nem. Lesz segítségük, méghozzá egy "legjobb barátnő". Számomra ez megalázó! Nekem mindig is első volt a család, és ilyen dolgokban szerintem elsőként a családtagokhoz fordul az ember lánya. Engem visszautasítottak, és megkértek egy élettapasztalat nélküli kis fruskát, aki majd az !iskolai! szünetében fog segíteni a fiaméknál. Hogy leszünk mi így egy család?
2018. jún. 22. 17:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem egyszer szültem és amikor az anyós segített, az maga volt a pokol. Csináld ezt, csináld azt, ne így, hanem úgy, teljesen bedepiztem tőle, de szólni nem szabadott neki, mert ahogy te is, ő is hisztizett mindenért. Úgyhogy inkább megoldottam a segítsége nélkül. Még ha sírtam is a fáradságtól, jobb volt.
2018. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
82%

Nem kellene sértve érezned magad.

Én sem az anyósomat hívnám, mert pontosan így nyilatkozik. Folyton henceg, hogy ő már két gyerket felnevelt. Ahha! Akkor, mikor két hósan adták a feles tejet, és általában is mindent teljesen máshogy csináltak az ő saját elmondása szerint. Nem is értünk egyet semmiben a gyereknevelés téren, tehát ebből a szempontból semmit sem számít, hány gyereket nevelt, mert az én gyermekem a mi kettőnk elképzelései szerint nevelkedik, nem anyósom elképzelései szerint.

Agybajt is kaptam volna, ha be akar költözni. A család pedig apa-anya-gyerek. A legszűkebb család. Ezt tiszteletben illik tartani, és azt is, milyen segítségre van szükségük.

2018. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%

Te MIÉRT lennél "egy család" velük? :D


Ne röhögtess már, te CSAK a nagymama vagy, NEM közvetlen családtag, és őszintén ÉN SEM kérném meg anyóst,hogy segítsen... köszi, kell a francnak a kioktatása. Te is 100%, hogy beleugatnál mindenbe, nyilván ismer a fiad is ;)

2018. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
83%

Mellesleg a leírásodból egyértelműen süt az ellenségesség és lenézés.


OKKAL nem kérnek belőled, fogadd el.

2018. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ilyenkor nem a baba miatt jön jól, ha ott van valaki, hiszen szoptatni, altatni csak anyuka fogja, pelenkázni, meg fürdetni pedig nem nagy kunszt, apuka is bőven meg tudja csinálni. Inkább lelki támogatásról van szó, és ahhoz nem pont a mamákra van szükség, hanem pont egy legjobb barátnő, akivel mindenféle szégyenkezés nélkül osztod meg akár a lelki félelmeidet, akár a szülés miatti fizikai fájdalmaidat.


Kérdező, ne sértődj meg ezen szerintem, bőven lesz szükség a segítségedre, csak nem pont az első hetekben.

2018. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!