Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Elegem van már a szüleimből, állandóan cseszegetnek mindennel. Takarítsak ki, mosogassak el meg ilyen dolgok. És hiába üvöltöm le őket hogy hagyjanak már békén, szerintem direkt arra játszanak hogy mentálisan kikészüljek.Nem bírom már. Ráadásul apám itt cigizik a lakásba de persze én vagyok a hanyag meg trehány mert nem csinálok rendet füttyszóra. Anyám amúgyse csinál semmit mert nemrég nyugdíjas lett és megcsinálja itthon a házimunkát. Én jövőre 25 leszek de már nagyon unom ezt a gyerekes bánásmodot. Röhej. 24F
2018. jún. 28. 17:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Szóva, ha az ingyenélő 25 éves fiam üvöltene le, még abban az órában az ajtón kívül találná magát. Pontozz le, kisgyerek.

43/F

2018. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Furdeni azert szoktal cseszegetes nelkul? Elegge troll szagod van.
2018. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz csinálni ott semmit, költözz el, 25 évesen amúgy is illene.

Ha lesz nőd, akkor majd tőle is elvárod, hogy egyedül vigye a háztartást, te meg vered a fa$zod?

2018. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennél már csak aza jobb, mikor mindenki a másikra vár.

Vesd fel a szüleidnek, hogy csináljatok házimunka beosztást. Így minden meg lesz csinálva, és nem kell egymással üvöltözni.

És igen,25 évesen ez a minimum, hogy nem megkérni kell rá.

2018. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Sztm menny dolgozni es huzz el othonrol.

En mar reg kiraktalak volna.

2018. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha én még 25 évesen is itthon élnék, ráadásul munkanélküliként, azt se tudnám, hogyan tegyek a szüleim kedvére hálából, és közben mélységesen szégyellném magam, hogy még mindig nem jutottam semmire. Hogy nincs saját lakásom, még ha csak albérlet is, és nincs saját munkám...

Én most 21 évesen tartok ott, hogy félév végén kicsit megállok, elgondolkozom az életemen, és mivel már nincs sok tárgyam hátra, munkát keresek jövő évre a tanulás mellé, és szégyellem magam, hogy 1 évet csúszok az egyetemmel és jövőre igyekszem majd besegíteni itthon a rezsibe.

2018. jún. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Uh...kemény. Tőlünk már rég repültél volna. Kitartás, hátha édesanyád is egyszer rászánja magát végre erre.
2018. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogosan. Trollkodsz itt, töröd magad, aztán csak ennyi válasz jön. Pedig kellőképpen tenyérbemászó voltál.
2018. júl. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

K...RA NEM JOGOSAN.

Ez a rövid verzió. A hosszú: kerestem munkát én is. Nem az egész napod megy el vele. Haverokkal sem kell mindennap találkozni. Egyszerűen egy lusta here vagy, aki kitartatja magát a szüleivel, és még neki áll feljebb, hogy elvárnának egy kis segítséget. Legyél már hálás azért, amit kapsz, mert ki is rakhatnának a p...ba. Felnőtt meglett férfi vagy, vedd ki a részed a munkából, vagy takarodj el a házból.

2018. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!