Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék? (többi lent)

Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés
A lányomnak egy 4 évvel idősebb fiú tetszek aki már töltötte a 18-at próbáltam beszélni vele, hogy ne tartsák a kapcsolatot, de mindig összekapunk ezen.
2018. jún. 29. 00:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Békénhagyod mondjuk.

Utálom az ilyen szülőket. Mit érsz el vele ha állandóan piszkálod a lányod?

Szerintem csak azt hogy majd titkolózni fog.

Inkább ülj le vele és beszélj neki a védekezésről.

2018. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Azért egy 14 éves gyereklány ne akarjon egy felnőttkorba lévő 18 évessel szerelmei kapcsolatot. Agyilag messze vannak egymástól. Azért vannak a szülők, hogy bizonyos dolgokban ő döntsön.
2018. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

És akkor Rapunzelesdit játszanak? Vagy erényöv és póráz?

Nem tiltani kell hanem beszélni vele.

Így csak azt éri el hogy majd valami nyilvános helyen oldják meg az együttlétet.

2018. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
A szülő már beszélt vele, de a kislány-mint minden kortársa- felnőttnek hiszi magát egy kapcsolathoz.
2018. jún. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem így lázad ellened.Beszélj a lányoddal és legyél vele nyitott.Ha úgy látod,csak a saját feje után megy, nem törődve a következményekkel,érdemes kompromisszumot kötni.Pl. a lányod és a srác találkozhatnak de nem mehet fel a lakására(ha van neki saját)

Akár szervezzetek egy családi programot-a fiúval vagy nélküle.A lényeg hogy ha a lányod és a 18 éves között csak vonzalom van, akkor lépj közbe.Amúgy meg bizalom és őszinteség kérdése az egész.

2018. jún. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Van hozzá közöd kivel jár, ki tetszik neki, kit szeret?
2018. jún. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

A tiltom egymástól és a "beszéltem vele" köszönőviszonyban sincsenek.


Tiltsad csak, ha akarnak, úgyis összejönnek, csak majd a hátad mögött, egy padon dugja meg a lányodat. Ennyi.


Nem lenne egyszerűbb elbeszélgetni mindkettővel, és akkor talán tudnád is, hol-hogy áll a dolog?

2018. jún. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Felnőtt férfi nem kefél kislányokat.
2018. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy 18 éves srác nem férfi még,csak testileg. Én is annyi vagyok szóval tudom.

Nekem is volt 17 évesen 14 éves barátnőm,és jól megvoltunk,eszünk ágában se volt lefeküdni,csak randizgattunk. Bár ez sajnos ritka eset.

2018. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

"Van hozzá közöd kivel jár, ki tetszik neki, kit szeret?"



Látszik, h szünidő van, tele a gyakori kis sz..rosokkal.


Hogyne lenne hozzá köze, te retardált! Az anyja egy 14 éves GYEREKNEK.

Gondolom te is ennyi lehetsz, nem bírsz magaddal, aztán hazabeszélsz.

Normális felnőtt ember, akinek gyereke van, ilyet nem ír.

Aztán majd ha le se sz.rná, és a gyereknek valami baja lesz (tudhatod ma, kiben mi lakik?), akkor az ilyen kis taknyosok üvöltenének legjobban, hogy milyen szülők ezek??!



Kérdező, ne tiltsd. Mondd, h hívja meg hozzátok, mert meg szeretnéd ismerni. Beszélgess a sráccal, nézd meg, milyen típus, mire lehet tőle számítani.

Kategorikusan hiába akarod elutasítani, csak az ellenkezőjét éred el vele.

2018. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!