Mit tehetnek szerintetek?

Figyelt kérdés

Erettsegim van,csomagkuldo cegnel dolgoztam eddig de a vallamnak egy ideig annyi megrantottam csunyan ,mivel ott dobozokat kell pakolgatni, 5-50kg-ig.

Igy most nem tudok dolgozni, szuleim meg nem ertik meg , es allandoan kuldenek, csak a bal kezem jo egy kezzel viszont nem tudok dolgozni.

Haziorvosom szerint,6het a gyogyulasi ido.

Szuleim nem ertik meg, mas munka meg nincs , irodai munkara meg diplomasokat vesznek fel.

23/f


2018. jún. 17. 06:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Ismét egy nyápic fiu.
2018. jún. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora bunkó vagy, vissza vehetnél az arcodból kicsit.Vállsérüléssel lehet akár mekkora nagy legény, nem igazán lehet vele emelgetni.Vagyis, inkább lehetetlen...Nekem törve volt, tudom miről beszélek.Kérdező, ha GYMS megyei vagy, akkor tudok jó orvost ajánlani.Nekem nagyon jól helyre hozta, igaz 2 csavar kellett, de jó lett.
2018. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
pedig keresni kell más munkát! irodában nem csak diplomával vannak. Nem tudom, merre laksz, de nézz körül. Rengeteg bolt ajtaján van kiírás: felvesznek eladót.
2018. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Persze, hogy küldenek, mert attól félnek, elkényelmesedsz.


Táppénz, és utána mehetsz vissza melózni az adott helyre, de ismerősöm egy 10 hetes sérülés után már kitalálta, hogy "amúgy is szar volt a meló, otthagyom", aztán még két évig élsködött a barátján. Na, az gáz... :(

2018. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Amúg az első OKJ 25 éves korig ingyenes, én biztosan nem vakarnám otthon érettségivel, hanem elmennék egy szimpatikusra (pl. programozó, otthon felvesznek kis céghez diploma nélkül is aztán, vagy freelancerkedsz), és tanulnék ezerrel.


Mi lesz, ha KOMOLYAN megsérülsz, mihez kezdesz érettségivel?


Én 29 vagyok, de 2-3 év, és ott kell hagyni a munkahelyemet, mert az ízületeim gyakorlatilag folyamatosan fájnak, örülhetek, hogy még fogni-emelni bírok az ujjaimmal.

2018. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Biztos elvégeznék egy OKJ-t, ha mást nem is. Ahogy írta előttem valaki, az első 25 éves korig ingyenes.


És keresnék más munkalehetőséget is.

2018. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
OKJ igen ez jó ötlet - menj be a munkaügyi kp-ba, és ott érdeklődj, hogy lehetne találni megoldást - ezt tudnád végezni addig is, amíg gyógyul a vállad.
2018. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Andizsuzsi ***** válasza:
98%

"Vallam ment ki, valszeg"


Szakrendelésre elmenni, szakszerű kezelést igénybe venni, a munkavégzésre alkalmas állapotig táppénzt igénybe venni.

2018. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Költözz el, ne hagyd, hogy irányítsanak. Ha ez a munka tönkretesz, keress másfajtát. Most minden munkahely kapkod a fiatalok után.
2018. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem kapsz táppénzt a 6 hét alatt vagy mi a gond?

Egyébként irodai munkát nem csak diplomások kapnak. Én érettségivel voltam már adminisztrátor és ügyintéző is...

2018. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!