Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék? (többi lent)

Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés
A lányomnak egy 4 évvel idősebb fiú tetszek aki már töltötte a 18-at próbáltam beszélni vele, hogy ne tartsák a kapcsolatot, de mindig összekapunk ezen.
2018. jún. 29. 00:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Ugye van abban valami szép amikor letaknyosoz téged valaki, aki egyúttal retardáltnak is nevez másokat.
2018. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%

"Ugye van abban valami szép amikor letaknyosoz téged valaki, aki egyúttal retardáltnak is nevez másokat."


Nem másokat neveztem retardáltnak, csak téged.

Azt hittem, az általános iskolán sikerült túljutni, de ez mostanra kérdéses, hiszen nem megy az egyes/többes szám felismerése sem.


Mit lehet mondani egy emberre (??), aki egy 14 éves GYEREK (nem fiatalkorú, egy gyerek, akire a törvény is vonatkozik még) felnőtt férfival való kapcsolatára ennyit tud válaszolni annak aggódó anyjának:

"Van hozzá közöd kivel jár, ki tetszik neki, kit szeret?"



Vagy gyerek vagy, vagy retardált, vagy retardált gyerek.

Vagy esetleg valami pedofil lehetsz még.

Azzal sem dicsekednék.

2018. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A saját tapasztalatomat tudom leírni én 15 éves voltam a párom 19 éves volt mikor össze jöttünk ennek 7éve már és a mai napig együtt vagyunk:) nem feltéltlen a kor számit egy kapcsolatban te ismered a lányod hogy milyen illetve hogy milyen a párja persze ha egy utolsó link alak akkor nyilván menteni kell töle a lányod de ha normális és nem csak az évei számában 18 hanem esetleg a gondolkodásában is abbol baja nem lesz a lányodnak ha egy kicsit komolyabban gondolkozik :)

22L

2018. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Áh. Bocsánat, mindjárt elbujdosok. Csak annyit jegyzek még meg, hogy aggódó szülőnek is érdemes valamit tudnia: a gyereke életét nem élheti, és nem irányíthatja. Az a lánya élete, a lánya döntése, és amennyiben nem nyílt perverz szexuális viszonyról van szó, és még csak nem is közelgő esküvőről akkor egy éppen középiskolás lényt sem kell bezárni. Azonkívül az én filozófiám szerint, vagy elkerüli vagy tanul belőle. Úgyhogy fogd magad vissza, és a felnőttségre büszke lévén beszélj is olyan módon.
2018. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amúgy miről beszélünk ha jól veszem le a dolgot a lány 14 éves a fiú 18. Mutass ma három házasságot kapásból ahol ettől kevesebb a korkülönbség oda vagy vissza.
2018. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
majdnem 1 hónapos a kérdés, de azért hozzászólók. Lehet lehurrogni, meg miegymás, de én 13 voltam amikor összejöttem a barátommal, vagyis 3 hónapra rá töltöttem a 14-t, igazából nem így terveztem, de lényegtelen. Szóval igeennn, fiatal, blabla de akkor is így történt. A barátom amúgy (és még ma is a barátom) 3 és fél évvel idősebb nálam. Mondjuk én az elején tisztáztam vele saját akaratomból, hogy testi kapcsolat biztos nem lesz, mivel akkor töltöttem a 14-t. És meglepő, vagy nem de megértette, szegényke nagyon sokat várt rám (és nem pár hónapra gondolok). Szóval a lényeg, hogyha megtiltod is lefogja szarni a lányod, én is találkoztam vele úgy, hogy anyukám nemtudta, de végül megismerte, és látta, hogy ez a srác nem a szexre megy. Vannak még (akkor volt egy, ki is fogtam) normális srácok, nem sok de van. Ha van rá lehetőséged ismerd meg a srácot, hátha..:)
2018. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!