Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit hazudjak itthon, hogy...

Mit hazudjak itthon, hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
Először is nem szívesen hazudok, mert tényleg nem esik jól, de szeretném már egyszer jól érezni magam. A történet arról szól, hogy szeretnék elmenni bulizni a barátnőimmel egy másik várossal arrébb lévő szórakozó helyre, mert én sose voltam még, azért, mert a szüleim sosem engedtek el, pedig egy normális lány vagyok, aki ha kell tud vigyázni magára, meg amúgy se lenne semmi, hisz nem vagyok ri b@nc,inni se iszok, max annyi negatív szokásom van, hogy dohányzok(ezt se tudják, mert megtepnenek). A buli után az egyik barátnőmnél tudnék aludni, tehát ismerősöknél lennék, és nem az árokba aludnék. Ti milyen dolgokra hivatkoznátok, hogy hiteles legyen a távollétem otthonról? Az nem opció, hogy annál a barátnőmnél aludnék, mert ismerik, hogy milyen kicsapongo lány(ergo tudnak, hogy nem szimpla ott alvasrol lenne szó). Segítségeteket előre is köszönöm ❤️ 20/l
2018. júl. 1. 19:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Állj a sarkadra 20 éves vagy
2018. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
20 évesen ez kérdés? :-O
2018. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Hiába 20 éves valaki, attól még foghatják a szülők...

Én azt mondom,vagy mond azt,hogy egy másik barátnődnél aludnál, esetleg kérd meg,hogy mondja ő is azt anyudéknak,hogy nála leszel,és menj el bulizni.

A jobb megoldás az lenne,ha szépen azt mondanád,hogy anya elmentem majd jövök.

De megértelek hidd el! Sok sikert! Valami van privátban írj!

2018. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy sajnos van olyan,hogy ez tényleg kérdés ennyi idősen.Ha én nem szökök el otthonról 19 évesen,20 évesen én is ilyen kérdéseket írogathattam volna ki,sutyiban netezve...

De amúgy,én egyszerűen csak elmennék ,nem mennék haza.Ha utána bántanának elmennék a rendőrségre feljelentést tenni.

2018. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem, mi ez a sok 18-23 éves "gyerek", akit nem engednek sehova, nem csinálhat semmit és " jajj, anyu meg apu mérges lesz"...


Az Isten áldjon meg! 20 éves vagy, nem 14, hogy kéretőzni kelljen... Fogod magad, aztán elmész bulizni. A szülő tudja, hogy a gyereke felnő, nem fogja azt elvárni, hogy felnőtten is a mellén csüngj, rácsos ágybam aludj és várd az esti meseolvasós altatást. Gondolom én.


18 évesen úgy elköltöztem otthonról (érettségi közben), mintha muszáj lenne. :D nem kell félni!

2018. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sajnos kérdés, eddig se engedtek sehova. Nagyon begyepesedett emberek, akikkel, ha vitatkoznék én jönnék ki rosszul. Mert állítólag:'mig az ők kenyeruket eszem,addig maradjak csendbe, és örüljek, higy eltartanak. Én érzem rosszul magam, hogy zavarba hozlak titeket amiatt, hogy 20 évesen még nem lehetek a magam ura. :D Szeptemberbe kezdem az egyetemet, a megyeszekhelyen, akkor már azt csinálok amit akarok, hisz nem látnak. Köszönöm az eddigi válaszokat, de a segítségeknek továbbra is örülnék! 😊 ❤️
2018. júl. 1. 20:00
 7/21 A kérdező kommentje:
#3, #4 ❤️
2018. júl. 1. 20:04
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Felesleges hazudni. Jó ha tudják hol vagy. Engem sem engedtek el sehová, de 20 évesen nem kértem engedélyt, hanem csak közöltem hová megyek. Ha megkérdezed, hogy elmehetsz akkor nemmel fognak válaszolni, 5 év múlva is.
2018. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnálom, hogy 20 évesen ilyen helyzetben vagy.

menj el és kész, sajnos ezt a harcot meg kell vívni.

Nem fog könnyek nélkül menni, de később örülni fogsz.

Én egész életemben harcoltam, több is meg lett engedve, mint a húgomnak, aki már régesrég felnőtt de nem engedik sehová, én 20 évesen, de korábban is már hajnalban jártam haza.

2018. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

" tudnak, hogy nem szimpla ott alvasrol lenne szó"


Tán leszbikus vagy? Vagy mi az Atyaúristent tud két lány egy lakásban szimpla ottalváson (beszélgetésen, filmnézésen, közös akármit evésen-iváson és csakugyan, alváson kívül csinálni)?



Bármi más (közös zuhanyzás is akár) nálam már erősen

2018. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!