Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális egy 11 éves gyermeket...

Normális egy 11 éves gyermeket egész napra egyedül hagyni?

Figyelt kérdés
A történetben én a kislány nővére vagyok. A szüleim reggel elmentek otthonról, ekkor kapott egy szendvicset enni. Én már nem otthon élek, este 6 körül mentem meglátogatni őket, húgom ekkor szólt, hogy ő aznap csak reggelit evett. Elkészített étel nem is volt, amit csak melegíteni kellett volna, sem olyan alapanyag, amiből tudott volna készíteni magának valamit. Jogosan vagyok felháborodva a történteken?
2018. júl. 3. 19:41
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
30%

Akinek nincs gyermeke,még nem úgy làtja a dolgokat,mint akinek van.Még nem volt gyerekem,azt gondoltam például,hogy majd én megtanítom a gyerekemet ,hogy nem fog hisztizni.Meg majd az én gyerekem alszik a kisàgyban,meg majd az én hàzamban rend lesz,délben ebéd és minden még lesz csinàlva és majd délután játszhatok a gyerekkel.Meg majd persze,elengedem a nagyszülőkhöz nyaralni több napra stb.

Hàt...dőlt minden....Màs gyereke nem a Tiéd,nem hordtad a szíved alatt kilenc hónapig,nem kötődsz úgy hozzà,így ilyesmi döntésben is lazàbb vagy.

Amúgy meg minden gyerek màs.Mondom,engem 6 évesen màsik vàrosba elengedték busszal egyedül iskolàba.A családban van most ennyi idős làny gyerek.Tuti nem engedné el egyedül a szemközti játszótérre se,ahova lelàtok az ablakokból,nem hogy màsik vàrosba busszal.. .

2018. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!