Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én nem tudom pontosan,...

Csak én nem tudom pontosan, hogy hány évesek a szüleim? (hogy deríthetném ki, úgy h ne legyen égő)

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Anya/apa, pontosan melyik évben is születtél?

Azért legalább körülbelül tudod, ugye? ;) :)

2018. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez nagyon ciki!
2018. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "Anya, hány évesen is szültél engem? És apa akkor mennyi volt?"
2018. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én 99-es vagyok, azt természetesen tudom, viszont a szüleim 40 fölött vannak az biztos és apám öregebb, annyit tudok.
2018. júl. 4. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Én 6-7 évesen tanultam meg a születési dátumomat, meg anyumékét. Elég ciki ezt nem tudni. Bár ha soha nem ünnepelték, nem feltétlen a te hibád. Bár azért interneten, vagy mikor haverok köszöntötték őket, megfigyelhetted volna.
2018. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez ciki igaz, de nem vagy egyedül mert egy ideje én se tudom:) én simán rákérdeznék a szüleimnél, persze elnézést kérnék mert persze hogy illik tudni. Mást nem ha fönt vannak mondjuk facebookon esetleg a profilukban utána lehet nézni
2018. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy ciki, pedig többször mondták már, de a szâmokat én nem tudom meghegyezni sajnos nagyon rossz ez a fajta memóriám, jó ha az arany bullát tudom. A törit is ezért utáltam.
2018. júl. 4. 15:37
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Ciki,de megoldható.

Szülők okmányainak megnézése XD

"A bocs mutter/fater valami kell a táskádból"


😂

2018. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
61%
Kérdezd meg hogy hányban születtek. Én mindig arról számolom vissza, nálunk nem ünnepeltünk ilyesmiket. Ők is gondolkodnak ha arról van szó hogy én hány éves vagyok.
2018. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szülinapi torta nem szokott lenni?

Ha közeledik vki szülinapja, mond, hogy te intézed a tortát anyukád vagy apukád meg vegye meg a gyertyákat.

Vagy nézd meg a Facebookon.

2018. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!