Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok nyaralni menni a...

Nem akarok nyaralni menni a családommal? (hosszú)

Figyelt kérdés

Igen, megint egy nyaralós téma, bocsi.

Egyszerűen nem fogják fel. 3 fiú tesóm van, az idősebb fizeti a külföldi nyaralás 90%-át, nekem "csak" 60 ezret + költőpénzt kéne vinnem. Cserébe aludhatnék a nappali kanapéján, ami 30 cm-el kisebb mint én és nem kihúzható. Mert ő fizet, ő választott szállást. 1 franciaágyas + 1 franciaágy és mellette 2 egyszemélyes ágy. Az öcséim éppen a "fúúúúj, lányok!" korszakait élik, ikrek, majmolják a másikat. Szóval ők aludnak majd a szülőkkel, tesóm külön, én a kanapén.

Ráadásul utálom a mostohaapámat. Perverz állat, de mindenki más szerint vicces, ahogy leszedi rólam a fürdőruhát (az egyrészest is a vízben) és elhajítja messzire, majd tapogat (az utolsó, 11 évvel ezelőttinél megtette, azóta nem voltam hajlandó a közelében fürdőruhában lenni). De lazán elhúzza a felsőmet is és letapogatja a mellemet. De mindenki más szerint csak hisztizek és hülye vagyok, mert nem szeretném, ha egy nálam magasabb, erősebb férfi taperolna.

Szóval húztam egy határt és nem vagyok hajlandó fizetni azért, hogy ezt elviseljem dög melegben 1 hétig. Nem érdekel a tenger, nem érdekel a gyerekes sértettségem, nem érdekel a családi nyaralás.

Ezek után megbeszélték a nagyszülőkkel, hogy mekkora mocsadék vagyok, mert ők csak szeretnének egy naaagy családi nyaralást, de én már megint tönkreteszem. Bár ebben az esetben én fogok vigyázni a kutyákra, akik az ágyba szarnak és mindenre ugatnak, támadnak.

Naponta hívogatnak/SMS/facebook, hogy menjek, márpedig elmegyek blablabla. Most anyám kitett az üzenőfalára egy szomorú történetet, miszerint ő a seggemet is kinyalta eddig, de én, mint hálátlan dög ellököm magamtól a családot. Pedig ő csak egy közös családi nyaralást szeretne a családdal egyszer az életben, mert mi, a gyerekei vagyunk számára a legfontosabbak... Erre most minden barom ismerőse is nekem írogat, hogy miééért nem akarok menni, menjek velük, bibliai idézeteket is kapok meg minden.

Holott gyanítom, hogy csak arról van szó, hogy tesóm lelép búvárkodni, más meg nem beszél semmilyen idegen nyelvet rajtam kívül.


2018. júl. 5. 17:25
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Már nem, régen elköltöztem, azóta ha találkozunk (családi eseményeknél), akkor én átvonulok másik szobába ha ő átjön. Mióta barátom van, azóta meg nem mer kb hozzám szólni, ha ő is a közelben van. Igen, külön élek a párommal :)


Nem valami kellemes, amikor habzó szájú emberek írnak ismeretlenül a facebookon keresztül, hogy ezzel mekkora csalódást okozok, vissza fogom sírni, amikor már anyám nem él stb. A többségével még sose találkoztam. A komment szekcióban meg egymást hergelik, hogy ez a tv és az internet hibája, nem tiszteli a generáció az idősebbeket, hálátlanok vagyunk... Valaki behozta már a politikát és a hibás iskolarendszert is.

2018. júl. 5. 18:27
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
Irj a közösségi oldalához amit kiirt az alá ezt ,hogy mit csinál nevelőfaterod na akkor mennyi kommentet kapna anyukád
2018. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
36%
Napi kamu kérdés a határon?
2018. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
Szivem szerint azt mondanam, hogy most azonnal huzz a rendorsegre, mert a mostohaapad egy pedofil mocsok. De ugy sem mesz...
2018. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
"25 vagy, mit nyavalyogsz? :D" Elmebeteg...ha téged taperolna valamelyik rokonod, gondolom örömmel vennéd.
2018. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
98%

25 éves felnőtt nő vagy,álljál már ki magadért v meg is erőszakolhat akkor is vicces lesz a családnak. Mondjuk engem annó rábiztak kiskoruként rokonra és megerőszakolt és én lettem rebizlizve,szóval meg se lepődők ezeken.. A környezet is hibás nem csak az erőszakolo.. Ébresztő,sehová se mennék ezekkel,Anyád meg szágyellje magát h ezt elnézi h a nevelő fater tapogat,letépi a ruhád cicázik veled ő meg meg van sértve és nem érti miért viszolyogsz.... Biblia.. A keresztényeknél a nők elenni gyerekek elleni erőszak minden formája elfogadott. Saját tapasztalat,Anyukám is keresztény volt,és szerinte a rokonnak riszáltam igy joga volt hozzáá h megerőszakoljon az egész családnak én voltam a kis k és a perverz az áldozat,h felizgattam. Ennyit a Kerestény családokrol,A templomba villognak aztán müvelik a gyerekkel a gusztusztalanságaikat. Én Anyámmal se beszélnék többé,én és tesoim se beszélek a családommal évek ota.

36N

2018. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mész, pont. Felnőtt vagy, lépj ki ebből a mérgező légkörből. Ha jól értettem, rég független vagy, hát most is maradj független!
2018. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
96%
#16 ez nagyon durva...Ez gyermekbántalmazás! Nem tudtál szólni valakinek aki normális és azzal feljelentetted volna őket? Igazából most már mindegy,de szörnyű lehetett...remélem azóta jobb életed lett. A Bibliában ez a dolog hogy nem bűnös aki ilyet tesz...de igen is bűnös!Kedves kérdező! Amit itt gyakorikérdéseken leírtál írd le Facebookon a kedves anyuka posztja alá! Meglátjuk neki hányan írnak. És el ne menj. Lehetőleg soha többé el se menj...a pedofil nevelőapáról ne is beszéljünk...
2018. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
47%

25 éves vagy és ezekkel még szóba is állsz...


Meg felnőtt nő vagy, minek mész még ilyen keretek között nyaralni?


Egy jó indokot mondj, hogy anyukáddal miért állsz szóba azok után, hogy egy idegen broki fontosabb neki, mint a saját lánya. Mondjuk az ilyet inkább nem minősíteném, mert akkor egy életre kiátkoznak a virtuális éterből.


Nyugodj meg, ha nevelőapád velem packázott volna, szívesen elvégeztem volna egy vasectomia nevű műtétet, ingyen, érzéstelenítés nélkül és engem aztán az se érdekelt volna, ha az egész környezetem "Simek Kitty 2.0"-nak hívott volna a hátam mögött.

2018. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
24%
Kis pontosítás még: Simek Kitty a vasectómián túl is ment, pardon, ha érted, mire gondolok.
2018. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!