Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok nyaralni menni a...

Nem akarok nyaralni menni a családommal? (hosszú)

Figyelt kérdés

Igen, megint egy nyaralós téma, bocsi.

Egyszerűen nem fogják fel. 3 fiú tesóm van, az idősebb fizeti a külföldi nyaralás 90%-át, nekem "csak" 60 ezret + költőpénzt kéne vinnem. Cserébe aludhatnék a nappali kanapéján, ami 30 cm-el kisebb mint én és nem kihúzható. Mert ő fizet, ő választott szállást. 1 franciaágyas + 1 franciaágy és mellette 2 egyszemélyes ágy. Az öcséim éppen a "fúúúúj, lányok!" korszakait élik, ikrek, majmolják a másikat. Szóval ők aludnak majd a szülőkkel, tesóm külön, én a kanapén.

Ráadásul utálom a mostohaapámat. Perverz állat, de mindenki más szerint vicces, ahogy leszedi rólam a fürdőruhát (az egyrészest is a vízben) és elhajítja messzire, majd tapogat (az utolsó, 11 évvel ezelőttinél megtette, azóta nem voltam hajlandó a közelében fürdőruhában lenni). De lazán elhúzza a felsőmet is és letapogatja a mellemet. De mindenki más szerint csak hisztizek és hülye vagyok, mert nem szeretném, ha egy nálam magasabb, erősebb férfi taperolna.

Szóval húztam egy határt és nem vagyok hajlandó fizetni azért, hogy ezt elviseljem dög melegben 1 hétig. Nem érdekel a tenger, nem érdekel a gyerekes sértettségem, nem érdekel a családi nyaralás.

Ezek után megbeszélték a nagyszülőkkel, hogy mekkora mocsadék vagyok, mert ők csak szeretnének egy naaagy családi nyaralást, de én már megint tönkreteszem. Bár ebben az esetben én fogok vigyázni a kutyákra, akik az ágyba szarnak és mindenre ugatnak, támadnak.

Naponta hívogatnak/SMS/facebook, hogy menjek, márpedig elmegyek blablabla. Most anyám kitett az üzenőfalára egy szomorú történetet, miszerint ő a seggemet is kinyalta eddig, de én, mint hálátlan dög ellököm magamtól a családot. Pedig ő csak egy közös családi nyaralást szeretne a családdal egyszer az életben, mert mi, a gyerekei vagyunk számára a legfontosabbak... Erre most minden barom ismerőse is nekem írogat, hogy miééért nem akarok menni, menjek velük, bibliai idézeteket is kapok meg minden.

Holott gyanítom, hogy csak arról van szó, hogy tesóm lelép búvárkodni, más meg nem beszél semmilyen idegen nyelvet rajtam kívül.


2018. júl. 5. 17:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
23%
Kerekiben is volt már egyszer hereki..
2018. júl. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
99%
Ha anyád ennyire bunkó, hogy ország-világ előtt lehord emiatt, akkor én simén a z üzenete alá kommentálnám az okokat...hogy ha családi nyaralás,akkor talán téged is csaldtagként kellett volna figyelembe venni, nem kutyaként, akinek majd jó lesz a félembernek való kanapé alvóhelynek, és különben is, a családi nyaralást 25 évesen nem úgy képzeled el, hogy a párodat itthon ahgyod, hogy aztán a mocskos férje fogdosson úton útfélen, ahogy tieznéve is teszi, akárhányszor módja van rá. Égjen csak a pofája, de hogy garantáltan nem lesz többet gondod a családi nyarlásra, az biztos.
2018. júl. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
89%
külön élsz akkor barátodal ,akkor meg mit törödsz ilyenekel,nem mész és kész bibliai üzenetekel sem kell foglalkozni ,én az ilyen idézetek forását letiltom a falamrol,én is kapok ilyeneket 2 ismerösömtöl is mert ezeket boldog boldogtalanal megosztja minden alkalomal.
2018. júl. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Most már mindegy, de akkor ugyen nem vigyáztáél a kutyákra? Mert hát már felnőtt voltál akkor is
2020. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben anyám üzenetére válaszban megírnám, hogy azért nem megyek, mert a kedves férje egy pedofil, aki ha fürdőruhában vagy 11 éves korod óta rendszeresen taperol, és neked ez valahogyan nem hiányzik. Tudod, hogy ők viccesnek tartják, de te nem, és ha nem szállnak le rólad, akkor végső elkeseredésedben lehet, még a végén fel is jelented...
2022. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!