Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Pls. Valaki segítítsen,...

Pls. Valaki segítítsen, hogyan tudnám apukámat "rávenni" arra, hogy adja vissza a telefonom?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy tuti vannak itt olyanok akiknek vannak jól bevált módszereik.Bocsi lehet a kategóriát nem találtam el. Na mindegy a lényeg az az,hogy elmentem egy fiúval...És hát egy 20p utat 2ó alatt tettünk meg...És már kb. olyan 10ó lehetett,mire hazaértem,és ja elvette a telóm EGÉSZ NYÁRI SZÜNETRE,de én addig nem bírom ki,hogy ne beszéljek a barátaimmal!! :( Anyukám azt mondja ezt apukámmal kell megbeszélnem,szóval rá nem számíthatok. PLEASE VALAKI SEGÍTSEN :(

2018. júl. 7. 20:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon nem mindegy, hogy mennyi idős vagy.

Két lehetőség van. Vagy megpróbálod a legjobbat kihozni abból ami van, és csinálod azt, amit otthon is lehet. Olvasol, filmet nézel, sütit sütsz, esetleg nekiállsz akár nyelvet tanulni. A barátaiddal email-ezni is lehet, és a gmail-nek tudtommal van chat és videóhívás funkciója is. A másik lehetőség - amit a leírtak alapján neked nem javaslok - az, hogy bekeményítesz és szabadságharcot indítasz. Vagyis apád felé demonstrálod, hogy nyugodt hangon megbeszélni mindent lehet, de magas lóról, erőszakkal nem ér el semmit. Azaz figyelmen kívül hagyod a tiltásokat, és szépen elmész otthonról a barátaidhoz (normális barátokhoz, normális időben, a saját testi épséged kockáztatása nélkül). Ha a rendőr hazavisz, akkor másnap ugyanott folytatod. Semmi kiabálás, semmi feleselés, semmi reakció a dühös felelősségre vonásokra és az érzelmi zsarolásra. Utóbbi lehetőség csak akkor járható út, ha legalább 16 elmúltál, és nagyon stabil vagy pszichésen, meg tudod őrizni a hideg fejedet.

2018. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként ami biztos nem segít, az a pitizés. Csak megerősíti abban, hogy "igaza volt".
2018. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
35%
Jelentkezz a rosszlányok.hu ra és mond meg apucinak, hogy addig nem törlöd le magad amég nincs teló!
2018. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
63%
és hogy sikerült egy 20 p es utat megtenni 2 óra alatt ?:DDD mi töpént ? :DD
2018. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
63%
történt* :D
2018. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Tényleg fontos a korod

Lehet, hogy pár hét után magától visszaadja, ha jól viselkedsz

2018. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, emberek, Annácska max. 13 lehet, és nem meri kiírni a korát, mert le fogják törölni a fiókját. (:
2018. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Salx Narval ***** válasza:
100%
Mondunk mi ilyeneket mérgünkben, hogy egész nyáron így meg-meg úgy.:D Jól felhúzhattad apádat. A legjobb amit tehetsz az, hogy duzzogás nélkül elfogadod a büntit és segédkezel a házimunkában, meglásd hamar megenyhül hiszen szeret és félt téged. Minél tovább játszod a megbántottat annál hosszabb lesz a büntetés. Telefon nélkül nem is engedne el sehová mert tudni akarja mi van veled. Tessék legközelebb felhívni és akkor nem lesz probléma.
2018. júl. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
pontosan ,legyél jó gyerek ,és kedves normális ,akkor hamarabb megenyhül az apukád ,ha dacoskodsz akkor viszont tovább tart bünti .
2018. júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Azért nem tudtak elérni,mert APUKÁM beállított egy olyan alkalmazást a "ne zavarj"-t,hogy pl. 9 után ne halljam ha hívnak vagy pittyog a telóm,ezért nem hallottam.És azért nem néztem végig a telefonom,hanem...Hát jól elvoltunk.. :D Hát na nem tom igazából mi legyen,próbálok segédkezni a házimunkában.Vagy odamegyek megint anyámhoz,azzal,amit 1.o utolsó válaszoló mondott,hogy a nyár arra van,hogy találkozzunk a barátokkal,és akkor hátha beszél erről apámmal.
2018. júl. 8. 08:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!