Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Pls. Valaki segítítsen,...

Pls. Valaki segítítsen, hogyan tudnám apukámat "rávenni" arra, hogy adja vissza a telefonom?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy tuti vannak itt olyanok akiknek vannak jól bevált módszereik.Bocsi lehet a kategóriát nem találtam el. Na mindegy a lényeg az az,hogy elmentem egy fiúval...És hát egy 20p utat 2ó alatt tettünk meg...És már kb. olyan 10ó lehetett,mire hazaértem,és ja elvette a telóm EGÉSZ NYÁRI SZÜNETRE,de én addig nem bírom ki,hogy ne beszéljek a barátaimmal!! :( Anyukám azt mondja ezt apukámmal kell megbeszélnem,szóval rá nem számíthatok. PLEASE VALAKI SEGÍTSEN :(

2018. júl. 7. 20:30
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
De hány éves vagy, mert én barátnőm anno 17 volt szülei elég szigorúak! Hát bazzeg vettem neki egy telefont külön kártyával velem nem bxnak ki!😁
2018. júl. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
24%

elég szigorú Apukád van. felháborító, h a saját gyereke szociális fejlődését akadályozza és utána meg csodálkozik, hogy nem szereti és leszarja a fejét.

egyébként tök könnyen kijátszható mindenki.

ne beszélj vele egyáltalán, csinálj úgy, mintha örökre megsértődtél volna és akkor talán hatsz rá.

2018. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
92%

elég szigorú Apukád van. felháborító, h a saját gyereke szociális fejlődését akadályozza és utána meg csodálkozik, hogy nem szereti és leszarja a fejét.


Ja..felháborító hogy nem tapsikol mikor az erősen kiskorú lánya idegen kanokkal "jól elvan" és nem ér haza a megbeszélt időre, valamint el se lehet érni. Igen, valóban szemét egy ember fujj...

2018. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Igazából én megértem apukámat,azt mondta ha nekem lesz gyerekem akkor én is megérteném miért csinálta ezt.De KÉPZELJÉTEK VISSZAKAPTAM,nem tom mi hatott rá,de sikerült.Szóval köszönöm mindenkinek. :)
2018. júl. 8. 11:55
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
minek adtad nekik oda?
2018. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Hát mivel elég dühös volt apukám,ezért nem mertem ellenkezni.
2018. júl. 8. 21:16
 27/28 anonim ***** válasza:
nem tudod mi történt ? elmondom láta rajtad hogy probálod jóvátenni a hülyeséged ,igy ő is megennyhült és vissza adta .máskor tartsd a határidőt,és nem lesz gond
2018. júl. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Igaza van, tehát gyakorlatilag ott volt a telefon, de feleslegesen, mert bxtál neki szólni 30 perc után, hogy ne aggódj, később jövök, ha nem baj.


Én is elvettem volna, mert ezek szerint nincs rá szükséged.

2018. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!