Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként ti hogy reagálnátok...

Szülőként ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Hogy reagálnátok arra, ha kiderülne, hogy a 20 éves fiatok lefeküdt egy 38 éves, férjnél lévő gyerekes anyával.

2018. júl. 12. 19:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%
Egészségére:)
2018. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
30%
Amíg nem baratnőnek hozza haza nem érdekel kivel él nemi életet -csak védekezzen. Egyébként nem szeretnék róla tudni. Ink. struccpolitika.
2018. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
Fontosabb kérdés, hogy a 38 éves nő férje hogyan fog reagálni, ha esetleg megtudja.
2018. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
47%
nem lennék kiakadva,bár nem vagyok szülő,nem vmi önpusztito allat lehet,ha 38 évesen jol nez ki és fiatalnak,gondolom csak szép..
2018. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
Le lehet pontozni én nem örülnék neki,mert tisztességtelen dolognak tartom,ha tudatában volt,hogy a nő foglalt. Tenni nem tennék semmit hiszen felnőtt 20 éves férfinak nem mondhatom meg mit tegyen. Inkább abban bíznék,hogy a férj ne tegyen semmit... Elmondanám a véleményen,ha kérné adnék tanácsot is. Reménykednék,hogy csak egy múló szeszély.
2018. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
27%

Hatalmasat csalódnék benne! Ilyet csak egy gerinctelen köcsög csinál, én meg nem ilyen embert neveltem! Ráadásul túl öreg is a nő, na meg egy ordas k r va ha képes ilyenre, ilyet pedig nem akarnék semmilyen formában a fiam közelében tudni.

Ha a kedves férj pedig megagyalnà, mèg meg is köszönném neki

2018. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nekem van gyerekem, de sohasem szóltam bele a párkapcsolataikba, csak, ha szóbahozták.

A szexuális életük meg nagyon nem az én dolgom, de ha ilyet tett volna a fiam 20 évesen, se gondolom, hogy nagyon kommentálnom kellett volna.

Szerintem elmondtam volna neki, hogy nekem még annál is idősebb nőm volt, és a tőle tanultaknak sok későbbi nő örülhetett.

2018. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%
Én nem nézek a felnőtt gyerekem bugyijába nem beszélunk ki kivel mit hogyan,magán dolog. Elég furának tartom ahol ez 18 fekett még beszéd téma,max 16 ig van hozzá közöm.
2018. júl. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Hatalmasat csalódnék, hiszen nem erre neveltem.
2018. júl. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
12%
18 azért olvasni csak tudsz, ha már ilyen idétlen szövegeket leírni is tudsz- KIDERÜLT - tehát nem néztél sehova. Kiderült és keletkezik egy érzésed: hogy a fiad anyja korú családos gyerekes és hozzá képest (hiába pontozzátok le nyanyák) ÖREG nővel közösül. Segítek: Nem örülnél neki.
2018. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!