Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Velemenyeket kerek, ne kimelje...

Velemenyeket kerek, ne kimeljetek! Anyuval kell laknom, igy alakult az eletem. Alberletre nem telik. Lassan begolyozok sok aprópsagtol, pl. robbanok a tobbesszamtol. Barmit csinalok v fogok, mindenben egy kalap ala vagyumk veve. Total hulye vagyok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 16:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Idosodo nő vagyok
2018. júl. 14. 16:29
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Jaj, ne legyetek már ilyenek. Persze, hirtelen kusza volt, de én mégis értem mire gondol a kérdező. Az anyja többesszámban beszél mindenkinek róluk. Pl.: Az anyját hívja akárki telefonon, akkor így köszön el, hogy "puszilunk". Vagy menne valaki látogatóba akkor, "majd szólunk mikor jó nekünk", stb. Vagy "még van dolgunk, kivisszük a szemetet" Tehát az anyja azt hiszi eggyé is váltak, hogy odaköltözött a kérdező. Idegesítő egy idő után persze, főleg, hogy eddig külön voltál. Gondolom a jelenlegi gondjaid miatt is hamarabb robbansz minden apróságra. Ne foglalkozz vele. Keress jobb munkát, és minél előbb költözz újra külön. Sok sikert!
2018. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Miért? Mert a tobbiekkel ellentetben nem az volt a celja, hogy jól lefikazzon, foleg, hogy kinomban mar en kertem, hanem

segito szandekkal irt nekem. Ilyen is van, csak ritka. Es en ezt kulon megkoszonom.

A tobbinek sz volt a lenyeg, hol tud egyet rugni: tanulj meg irni, nem ertheto amit irtal, a kerdes torolhető nulla.

Biztos nem el az anyjaval, biztos nem vesztette el mindenet, a haztartasat a lakasat..biztos van parja es privat elete

2018. júl. 14. 16:36
 14/16 A kérdező kommentje:

Ugye kedves, utolsó valsszolo, milyem sok a rosszindulat?!! Mekkora elvezet hibat talalni, azon gunyolodni, kioktatni.

Rugjunk bele a szerencsetlen hulyebe, ugyse ismerjuk.

A gyakori kerdesek altalanosan jellemzo valaszai. Kotekedes, alazas

Tehat, tisztelt utolso valaszado, te egy intelligens ember vagy. Kosz a valaszod

2018. júl. 14. 16:45
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A kisbabás, kisgyerekes anyák szoktak magukról többesszámban beszélni (nekem is vannak gyerekeim amúgy), én attól szoktam agyf@.szt kapni. Tőlem is megkérdezték anno, hogy hány fogunk van és még az illetőnek állt feljebb, ha azt mondtam nekem 29, a fiamnak meg 4. Nézd kérdező, megint ott vagy a nyakán, ha csak kényszerhelyzet is, előhoztad belőle az anyai érzéseket, bizonyára kisded korodban is k@kiltatok, meg jött a fogatok, csak szerencsére arra nem emlékszel :D Kitartás, gondolom nem akarsz évekig maradni. Két felnőtt, önálló szokásokkal rendelkező embernek, hosszas különélés után sokkalta nehezebb már egymáshoz alkalmazkodni.
2018. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szeretmek kulonemni. 2 eve vagyok ott.Csak az alberlet 80e legkevesebb+rezsi

Minel tobb ido eltelik,.annal nehezebb

2018. júl. 14. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!