Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kifordult magából a párom...

Kifordult magából a párom volt párja. Véleményeket várok más hogyan látja a helyzetet?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy 5 éves fia, mi most költöztünk családi házba együtt. Ő 2 teljes nap dolgozik, 2 nap itthon van. Az anyukájával él a kisfiú. Tegnap és tegnapelőtt itthon volt a párom, papír munkát intéztünk meg ház körül teendőket, én most 3 hétig itthon vagyok mert leállás van. Hétvégén szokta elhozni a kisfiút. Tegnapelőtt teljesen kifordult magából a gyerek anya, hogy nem csak az övé a gyerek amikor itthon van 2nap mindig hozza el, és ne engem bas...son, vége is lesz ennek a szerelmek, legyen így mostantól, hogy minden 2 nap után itt van, ő vigye oviba, meg foglalkozzon vele. Mondta párom , hogy jó de akkor a gyerektartással mi lesz, azt mondta azt ugyan úgy fizesse.

2018. júl. 18. 13:35
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
A párja szüleihez utaztak el. Hétvégén ő soha nincs a gyerekkel, de most már hétköznap is szeretné ha elhozná a párom. Haragudott, hogy reggel anyósom vitte haza neki, nem mi, de párom dolgozik. De őt ez nem érdekli, azt mondta szabaddá is van.
2018. júl. 23. 14:52
 32/50 anonim ***** válasza:
60%
Az a szerencsétlen gyerek ebből azt szűri le hogy sehol se akarják :-(
2018. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
31%
#32 na ja, gyerek le van szarva, mert az aktuális kûrôpartner fontosabb...
2018. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, lehet, hogy neked "aktuális kûrôpartner"-eid vannak, nekem pl. párom, és igen, Ő a legfontosabb, mert vele választottuk egymást szabad akaratból, jóban és rosszban.

Itt ráadásul a Kérdezőnek a világon semmi köze a párja exéhez, se a vele közös gyerekükhöz.

2018. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
27%
Ha hiszed, ha nem, nem egyedül vállalta a nő és az a gyerektartás, amit a pasid fizet, az sokkal kevesebb annál, amennyit egy apa valóban költ a gyerekére és igenis kötelessége az apának is kivenni a részét a gyereknevelésből, ami nem addig tart, hogy néha elviszi magához! De tudod mit? Remélem felcsinál, lesz kölök és majd te is jól ott leszel hagyva egy fiatal pipi miatt és megtudod mit érez a pasid fiának az anyja!
2018. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
37%
#34 a két szülőről beszéltem ;)
2018. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
72%
Mi a helyzet most?
2018. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
68%
#36, én is... miért, aki egyszer elvált (ha férfi, ha nő) annak utána már csak " aktuális kûrôpartnere" lehet, párja, (élet)társa, férje-felesége nem?
2018. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
77%

#35 "és az a gyerektartás, amit a pasid fizet, az sokkal kevesebb annál, amennyit egy apa valóban költ a gyerekére" - és? Ez tipikus elvált anyucis demagógia, ha ugyanis otthon él az apa, akkor is költ a saját megélhetésére, és a gyerekekre költött összeg ott is megoszlik a gyerekek között.

Az apa kötelessége a megegyezett/megítélt tartásdíj fizetése, a többit úgy hívják, hogy jog. (meg törvény szerint a kapcsolattartás is kötelesség, de az behajthatatlan)

2018. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
23%

"Utolsó, lehet, hogy neked "aktuális kûrôpartner"-eid vannak, nekem pl. párom, és igen, Ő a legfontosabb, mert vele választottuk egymást szabad akaratból, jóban és rosszban."


Szerintem ezt a mondatot mindenképp írd le még legalább 100-szor, hogy az -igazi híján-mami pótlék cicijén lógó tapadókorongos nyomoronc és élete párja közé még egy zümmögő légy se fér. :D Az újak még nem tudják.

Ragacs.

2018. aug. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!