Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kifordult magából a párom...

Kifordult magából a párom volt párja. Véleményeket várok más hogyan látja a helyzetet?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy 5 éves fia, mi most költöztünk családi házba együtt. Ő 2 teljes nap dolgozik, 2 nap itthon van. Az anyukájával él a kisfiú. Tegnap és tegnapelőtt itthon volt a párom, papír munkát intéztünk meg ház körül teendőket, én most 3 hétig itthon vagyok mert leállás van. Hétvégén szokta elhozni a kisfiút. Tegnapelőtt teljesen kifordult magából a gyerek anya, hogy nem csak az övé a gyerek amikor itthon van 2nap mindig hozza el, és ne engem bas...son, vége is lesz ennek a szerelmek, legyen így mostantól, hogy minden 2 nap után itt van, ő vigye oviba, meg foglalkozzon vele. Mondta párom , hogy jó de akkor a gyerektartással mi lesz, azt mondta azt ugyan úgy fizesse.

2018. júl. 18. 13:35
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
61%

"y az -igazi híján-mami pótlék cicijén lógó tapadókorongos nyomoronc és élete párja közé még egy zümmögő légy se fér. " - nézd utolsó, én roppantul sajnálom, ha neked csak olyan "társ" jutott, akinek X-edik vagy a sorban - valszeg az "aktuális kûrôpartner" -ező válaszadóval együtt, de higgyétek el, érdemes levetkőzni a frusztráltságotokat, és biztos rátok is vár valahol valaki...

(én meg még mindig nem lelkesedek az anyatípusú nőkért ezt tudhatnád, ha állandóan a nyomomban vagy... hála az égnek a párom minden, de biztosan nem "pótmama":))

2018. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
29%

nézd utolsó, én roppantul sajnálom, ha neked csak olyan "társ" jutott,


Nekem egy olyan társ jutott aki nem óráscsecsemő és nem vetekedik gyerekekkel :) ezt hívják egészséges felnőttnek.

Igen mondtad már....kár hogy valójaban az a bajod hogy neked nen jutott anno anyatipusu anya ezert lettél lelkinyomorék dedóska akinek napi 100szor kell elgügyögni hogy te vagy az első :)))))) nem a csunya gonosz babucika akire féltékenykedsz .

2018. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
68%

Nem kérlek, azt, aki lelkesen tűri, hogy spermabanknak és bankautomatának használják, azt baleknak hívják... aztán ha a férfinak mégis kinyílik a szeme, nos akkor fog az ilyen nő úgy járni, mint a Kérdező párjának az exe, akiről ez a kérdés kiíródott... és fogja gyűlölni az egész világot, hogy az miért nem az ő kicsikéje körül forog...

(egyébként az anyakomplexusos férfi idősebb nőt fog választani, nem fiatalabbat önmagánál... csak hogy máskor ne magyarázz zöldségeket...)

Úgyhogy Kérdezőnek továbbra is csak azt tudom tanácsolni, hogy teljes határozottsággal dobja ki a követelőző exet...

2018. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
29%

Szóval az a férfi aki nem gyerekgyűlölő és nen féltékeny egy pelenkáskorúra az balek babjautomata :)))))))))

Beteg egy agyad van.

Amúgy vannak nők akik nen szorulnak a hozzad hasonlók fillerjeire mert megkereik a magukét. De ez neked biztos hihetetlen.

Nem csak nyomoronc vagy ezek szerint csóró is ;))))

Szar már neked.

2018. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Akkor leírom a nő hagyta el fiatalabb pasiért akitől rögtön gyereke lett, párom megmondta ha,elmegy akkor vagy ő neveli a gyereket itt hagya, ha elviszi akkor 2 hetente elhozza erről állapodtak meg ügyvéd előtt. Ez addig ment is még mi össze nem költöztünk, most van a baj, hogy ez így van.
2018. aug. 9. 13:04
 46/50 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez egy 5 éves saját mondatai? Tűnj el innen nem lehetsz a közelembe, még a házba se lehetsz ha én itt vagyok. És benéz minden hová , hogy itt vagyok e a házban. El fogom venni az össze pénzeteket mert nekem jár minden te egy senki vagy. Ilyet, hol mondd egy,5 éves? Jobban keresek mint a párom , a szüleim is jómódúak. Páromba a belső tulajdonságai miatt szerettem bele.
2018. aug. 9. 13:10
 47/50 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező (#46), nyilván a gyerek anyja tömi a gyerek fejét ezekkel a hazugságokkal. Igazándiból a te döntésed, hogy ráhagyod-e ezt a gyerekre, vagy elmagyarázod neki, hogy valójában mi merre hány méter. Én férfiként az utóbbit tenném... lehetőleg akkor, amikor épp ott van az anyja is.

A párod is megteheti ugyanezeket is, vagy beszélhet az exével is - bár szerinem annak nincs sok értelme egy ennyire agyament nő esetében. Vagy felvehetitek a gyerek ilyen szövegeit, és bemehettek a gyámügyre, hogy anyucika ellenetek neveli a gyereket, és majd ők eligazítják a beteg agyát.

2018. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
22%

Elhiszem, hogy a hétvégi láthatásban úgy egyeztek meg a szülők, ahogy leírtad, viszont az Óvi/iskola szünetekből az apa is köteles kivenni a részét. Hiába a közös megegyezés a bíróság nem tekint el attól, hogy a szünetek fele azt a szülőt érinti aki nem él a gyerekkel.

Ennek azért nézzetek utána.

2018. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó, nincs minek utána nézni, a kapcsolattartás maga egy olyan műfaj, ami ugyan pro forma kötelező, de csak a gyereket nevelő szülőtől kikényszeríthető a biztosítása.

Ha a kapcsolattartásra jogosult nem tart igényt több kapcsolatra, annak nincs semmiféle jogi relevanciája. (ha egyáltalán nem tart kapcsolatot - ami az itteni esetre messze nem igaz, ugye - akkor a gyámügy felszólítgathatja, és egy idő (minimum fél év semmi kapcsolattal, amit már egy a gyereknek írt képeslap is megszakít) után bírósági eljárásban megvonható a kapcsolatot egyáltalán nem tartó szülő felügyeleti joga, illetve eltiltható a további kapcsolattartástól... ami bizonyosan szörnyű büntetés annak, aki nem is akar kapcsolatot tartani...

Ebben a tényállásban ami itt szerepel, anyuka lehetőségei a puffogásra szűkülnek, szimplán elhajtható, mint a piaci légy... (hisz abban nyilván nem lenne partner, hogy az apánál helyezzék el a gyereket, és őt kötelezzék tartásdíjra)

2018. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 piroska és a farkas ***** válasza:
Neveljétek ti a kisfiút, és fizessen ő gyerektartást!
2018. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!