Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szoktak tenni a gyerekek...

Mit szoktak tenni a gyerekek kirepülése után a szobájukkal?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy történt ez? Úgy hagytátok, más célra hasznosítottátok, stb?
2018. júl. 18. 16:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%
Megmarad ahogy van, ha nincs egeto szukseg ra. Sose lehet tudni, hogy mikor lesz ra szuksege valami miatt, hogy hazakoltozzon ideiglenesen. Ez mindig az otthona lesz, barmi tortenik.
2018. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanúgy hagytuk, nem nyúltunk semmihez. Amire szükségük volt, azt elvitték magukkal, de még mindig van itt néhány cuccuk és néha szólnak, ha kell valami. Illetve haza is szoktak jönni és olyankor legalább van saját kis helyük. Nekünk különben sincsen semmi szükségünk a szobájukra, addig is bőven elfértünk, amíg itthon laktak és ez most sem változott.
2018. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a fiam szobája nagyjából maradt olyan amilyen volt, de ha üresen áll, én ott szoktam kiteregetni a mosott ruhákat. Ha hazajön, és itt alszik, akkor előkészítem neki.
2018. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
Ha nagy szükség van a szobára valamilyen okból, akkor meg lehet beszélni a gyerekkel, hogy mi legyen a régi cuccaival, mit visz el stb. De ha nincs rá szükség, milrt ne maradhatna úgy? Majd megy látogatni vagy unokák mennek, teljesen használható.
2018. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Andizsuzsi ***** válasza:
77%
Tekintve, hogy bőven van helyünk, fenntartjuk a gyerekeknek.
2018. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%

Nincs meg a régi szobám, se a régi házunk, semmim sem.

Nincs hova hazamennem, az emlékeimet magammal hoztam egy dobozban.

2018. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
96%
19 evesen koltoztem el egyetemre, de akkoriban sokat jartam haza, akkor ugye ugyanugy hagyták a szobamat. Aztan csak akkor kezdték belakni, amikor mar gyerekem volt. Most igazabol raktarkent uzemel azota, szoval nem edzoszoba lett belole, mint Monica szobajabol a Jobaratokban.😅
2018. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Én két éve költöztem el otthonról, a szobámat szinte ugyanúgy hagyták szüleim. Egy-két dolgot bepakoltak, mert nem akarták pl levinni a pincébe, vagy feltenni a padlásra, nehogy baja legyen. Engem meg úgysem zavar, ha hazautazom úgyis csak akkor vagyok bent a szobában, ha alszom.
2018. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a nagymamám lakik benne, már 7 éve remélem még sokáig igy lesz.

Már semmi nincs benne az én cuccaimbol..elhoztam öket,kidobták.


Ha hazamegyünk a gyerekekkel a nappaliban alszunk matracokon.imádják és én is szeretem.



Ha nálunk elköltöznek lehet az egyik szobát hozzá épitjük a nappalihoz,hogy jobban elférjünk ha mindenki ott lesz..

2018. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%

Bár gondolom elsősorban a szülőkhöz szól ez a kérdés, azért válaszolok:)

Mikor én elköltöztem otthonról a páromhoz, a szobám ugyanúgy megmaradt. A mai napig van hogy egyedül (vagy a párommal) elmegyek anyumékhoz és ott alszom/alszunk. Plusz ott is vannak ruháim, illetve egyéb dolgaim.

Arról nem beszélve hogy egy "gyerek" bármikor visszaköltözhet, és akkor azért jobb ha egyből vissza tud menni a saját szobájába, és nem kell újra berendezkedni.

2018. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!