Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szoktak tenni a gyerekek...

Mit szoktak tenni a gyerekek kirepülése után a szobájukkal?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy történt ez? Úgy hagytátok, más célra hasznosítottátok, stb?
2018. júl. 18. 16:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
55%
Ott lakom most én
2018. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Felújították a lakást, a nappali valódi étkező és nappali lett, mert korábban az volt anyuék hálója is.

Az én szobám lett anyuék hálószobája, az öcsém szobája pedig vendégszoba

2018. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
94%
Az én szobámba költöztek, mert az kisebb. A régi helyükből nappali lett, a tesóméból meg egy ebédelő (ami csak dísznek van a konyha mellett). Nagyon szeretem őket, de nem bánom, hogy átalakították a szobám, mert soha nem költöznék haza.
2018. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
52%
Az én gyerekszobám úgy maradt, ahogy otthagytam. Ha ott vagyok, akkor ugyanúgy az én szobám. Tavaly darázs fészkelt a szekrény fölé, idén csak fecske az ablakba, senki nem jár arra hónapokig.
2018. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
71%

Mostohaanyám még aznap beköltöztette a kisebbik fiát, hog véletlenül se mehessek vissza.


És mikor szakítottunk az exemmel valóban nem engedett oda lakni. Gyakorlatilag rokonnál húztam meg magam 3/4 évre, és apám felől is mehettem volna a híd alá.

2018. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
26%

Nagyon egyszerű szerintem a dolog:

Ha tudtam neki lakást venni, (akár csak egy önerővel is megsegíteni, amihez már ő fizeti a hitel törlesztőt), akkor a szobáját befogom vendégszoba/dolgozó/másik hálószoba címén.

Ha nem tudtam lakáshoz segíteni (tehát bérelt lakásba ment, vagy a párjának a lakásába költözött),akkor viszont nincs erkölcsi alapom ahhoz, hogy belakjam a volt szobáját. Én így érzem.

2018. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
87%

Nekem sajnos már nincs hova haza menni, szüleim meghaltak.


De a válasz igazából attól függ, hogy mit jelent az hogy kirepült? Egyetemista és kollégiumban van? Akkor természetesen megmarad a szobája. Albérletbe költözött össze a barátnőjével, feleségével, lakást vett..stb..akkor a szobája a mi hálónk lesz és a mi szobánk betölti a nappali funkciót. Ha nagyobb lakásunk lenne, akkor vendégszoba lenne belőle, valószínűleg oda is kerülnének bedobozolt cuccok, de csak ízlésesen, nem raktarkent.

2018. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!