Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tartják prostituáltnak...

Miért tartják prostituáltnak aki nem az elsö barátjához megy feleségul? Miért utálja ki a családom a férjemet?

Figyelt kérdés
Folyton megkapom csládom belül is h én az vagyok mert a tisztességes nő nem keresgél és nem él együtt senkivel.. Kezdem unni h le vagyok kvázi rib ...va mert nem akartam ahhoz menni akit a vége felé már utáltam és semmi se volt jó vele azota ezt hallgatjuk ha hazamegyek őt nem vihetem. LEGSZÍvesebben én se mennék már többet mert hányingerem van és gyomorgörcsöm. A pénztércánkban is turkálnak meg beszólnak h túl jol élunk. Meg is dolgozunk érte.. Ti megszakítanátok a kapcsolatot?
2018. júl. 21. 20:29
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%

A férjedet Te választod és nem a családod. A 21. században nem a szüleid választják Neked a férjedet. Ha ők ezt szeretnék akkor nem jó szülők.

Javaslom kevesebbet látogasd a családodat. Ha a férjedet nem csípik akkor nem erőltetném a találkozásokat. Ne hozd kellemetlen helyzetbe a férjedet! A helyedben a szüleidet úgy látogatnám, hogy reggel mennék és este jönnék is el tőlük.

2018. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel ők a családom"... hát, bocs, de ők rsszindulatú bunkó emberek társasága.


A "család" nálam szeretetet és elfogadást, meg maximum építő kritikát jelent, nem bunkóskodást, beszólogatást.

2018. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

18-as, ha az én családom kvázna le, ott és azonnal eljönnék tőlük és a továbbiakban magasról telibeszarnám, mi van velük.


MILYEN hídról beszélsz? Ilyen emberektől a másik MENEKÜL, nem még fenntartva egy utat, amin VISSZMEHET hozzájuk, ha szarba kerül... jézusom :/

2018. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
53%

23-asnak:

maradjunk annyiban, hogy a tárgyalt témában nem egyeznek a nézeteink. Most egyikünk sem tudja, miként oldja meg a jövő. Minden jót!

2018. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
75%
őszintén én megszakitanám egy jó időre velük a kapcsolatott ,nem hivogatnám ,nem menék át hozájuk ,azt majd maguktol vagy rájönek mi a hiba vagy nem .
2018. júl. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!