Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tartják prostituáltnak...

Miért tartják prostituáltnak aki nem az elsö barátjához megy feleségul? Miért utálja ki a családom a férjemet?

Figyelt kérdés
Folyton megkapom csládom belül is h én az vagyok mert a tisztességes nő nem keresgél és nem él együtt senkivel.. Kezdem unni h le vagyok kvázi rib ...va mert nem akartam ahhoz menni akit a vége felé már utáltam és semmi se volt jó vele azota ezt hallgatjuk ha hazamegyek őt nem vihetem. LEGSZÍvesebben én se mennék már többet mert hányingerem van és gyomorgörcsöm. A pénztércánkban is turkálnak meg beszólnak h túl jol élunk. Meg is dolgozunk érte.. Ti megszakítanátok a kapcsolatot?
2018. júl. 21. 20:29
1 2 3
 11/25 Metionin ***** válasza:
83%
Látogatná őket a hóhér :D
2018. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Anyosom is hasonlót mondott Kedves Metionin. De mégis a családom igaz a férjem szüleitől tobb jót kedvességet kaptam mint otthon valaha. Lehet igazatok van és ez csak rosszabb mérgezőbb lesz, csak nehéz.. :(
2018. júl. 21. 21:00
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A felnőtt párkapcsolati témákban egyszer megkaptam én is, hogy ribi vagyok, mert volt eddig három párkapcsolatom (harmadikban vagyok most). De többször is lehet ott ezt a véleményt olvasni, általában habzó szájú frusztrált emberektől.

Szóval nem olyan ritka ez a felfogás, sajnos.

Nyilvánvaló, hogy nem mész.

Nálunk akkor ment a szájtátás, amikor (3 évalatt egyszer) elmentünk külföldre nyaralni. Bár barátom akkor helyretette őket, ők is mehetnének csak másra költik a pénzt.

Meg ez a túl jól élünk? Ők szívnak, szívjatok ti is vagy mi ebben a logika? rosszat akarnak a fiúknak?

2018. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
4%
Hihetetlen, hogy ebben a témakörben mindig csak a hiszti megy.
2018. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Fura a családod :-( Vagy talán csak régivágásúak. De szerintem bennük van a hiba, nem benned. Ha meg tudod magad erősíteni lelkileg, akkor esetleg látogathatod őket, de lehet, hogy jobb neked nélkülük. Ez nagyon szomorú, de hideg fejjel át kell gondolnod a helyzetet, és a realitások alapján dönteni. Esetleg ha van valaki ott (pl. testvér, vagy ha csak a nagyszülőktől/egyik szülődtől jön a "kedvesség", akkor a másik szülőd), akivel normálisan együtt tudtok lenni, vele ne szakítsd meg a kapcsolatot, találkozzatok, de máshol.

2018. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Szerintem te is hisztiznél ha nem ment volna a családod el az eskovödre mert nem ahhoz mentél akit nem szerettél tuti nem hisztiznél ha mikor haza mész a férjed otthon kell hagynod mert a lábát se teheti be. Pénzt kell adnod és kb utána ulhetsz a tévé elott míg vissza nem mész,tuti nem hiszteznél ha a pénzed kéne és az anyosodtol tobb szeretet kapnál mint a vérszerinti anyádtol aki beszol apaddál h prosti vagy. És irigyelnének egy nyaralást is.. Azt hiszem megérett bennem is a lezárás.
2018. júl. 21. 21:32
 17/25 A kérdező kommentje:
Nagyszülök nem élnek bátyámat is épp mérgezik probálják az ö házzásagát is szetverni. Ő már egy éve offolta öket Néha úgy érezzük h fáj nekik ha valaki boldog.. A szomszédokkal folyton peresednek, jelengetik öket h mibol van ez az.. Gyerekként is ez volt h állandóan fujjoltak mindenkire idegenre családtagra, a másik ág se beszél veluk apám testvéréék ök mellénk álltak elejétöl mellém és tesom mellé ,mert apám a saját testvérét felnyomta h tul jol él. :( Akkor még otthon laktunk..
2018. júl. 21. 21:39
 18/25 anonim ***** válasza:
15%
Ne, ne! Még n érjen meg benned a lezárás! Ne robbantsd fel a hidat, mert nem lesz min visszamenned! Idővel rendeződhetnek a viszonyok... Ahogy az előzőekben tanácsoltam és mások is tanácsolták: ritkítsd a látogatásokat, beszéld meg velük, hogy a hozzáállásuk nektek mennyire fáj. Én így tenném, de szerencsére nem kell így tennem.
2018. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%
Gusztustalan egy családod van. Egyedül a bátyád tűnik normálisnak, tartsátok vele a kapcsolatot. A többit meg felejtsd el. Már akkor meg kellett volna szakítani ezt a kapcsolatot, amikor a férjedet kitiltották onnan ilyen hülyeségre hivatkozva. Gondolj már bele, neked mennyire fájna, ha anyósodék csinálnák ezt veled... akkor szerinted a férjednek ez nem esik nagyon rosszul?
2018. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igazatok van ,bátyámmal mi jóban vagyunk, és Apu testvérékkel is. Sajnos nem lesz más megoldás mert fáj kimondani de így tovább ez nem mehet.
2018. júl. 21. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!