Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha egy szülő a...

Normális, ha egy szülő a gyerek fejéhez vágja, mennyi pénzt költ rá?

Figyelt kérdés
Nemrég beteg voltam, és a szüleim szó szerint (!) leugattak, hogy nem hiszik el, hogy ebben az évben már másodjára vehetik nekem a rohadt antibiotikumot, és hogy tudom e mennyibe fájok én nekik az ilyen fszsagimmal. És ez csak egy példa.
2018. júl. 21. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem , ez egyáltalán nem normális. Akkor sem ha esetleg kevés a pénz. Sőt szerintem undorító dolog.
2018. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem, egyáltalán nem normális. Proliság legalja konkrétan. Ők vállaltak gyereket, ergo nekik kell eltartaniuk is. Nem te akartál megszületni. A gyógyszer pedig igazán nem luxuscikk. Alapvető szükséglet sajnos.
2018. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
antibiotikumot max végszükség esetén szedj. nem tesz jót ha túlzásba viszed.
2018. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésedben az a legfájóbb mondat, hogy "és ez csak egy példa". Ezt most hirtelen nem is tudom, hova tegyem. Egy szülő kötelessége a gyermeke eltartása, gondozása - kerüljön amibe kerül - mindaddig, amíg saját magát el nem tudja tartani. Egy normális szülő a gyermeke érdekét a saját érdeke elé helyezi, pláne akkor, ha az egészségéről van szó. Úgyhogy, ha kiskorú vagy, netán tanulsz még és magadat nem tudod eltartani, úgy a szüleid viselkedése abnormálisnak tudható be.
2018. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Van ahol a furdest és csapvizet is sajnálják meg azt is h egyáltalán él a gyerek..
2018. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy normális! Gusztustalan, undorító az ilyen, én nem is nevezném szülőnek őket.
2018. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Egyaltalan nem!!

En azt kaptam meg toluk tobbszor hogy eloskodok rajtuk, es amikor meg otthon voltam, 18 eves korom utan az maximum ajandek, az o jofejseguk hogy ugymond eltartanak (otthon lakhattam es kaptam kajat)

Holott vilag eletemben dolgoztam kiveve amikor volt a valsag akkor sajnos nem tudtam, de akkor is megkaptam.


Soha nem tudnek ilyet mondani a gyerekemnek megha 40 eves is lenne! Legundoritobb dolog a vilagon!

2018. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem egy robot vagy, egy ember, aki hozzájuk tartozik. Nekik felelősségük van irántad, ami meg egy alap dolog. És nem szivességből nevelnek fel téged, hanem kötelességből. És ők ezt nem értik, hogy ez egy tök alap dolog, hogy ellátom a gyerekemet. Arcátlanság a szemedrehányni.
2018. júl. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Jó" olvasni, hogy nem csak az én szüleim ilyenek... Én nem voltam beteg már több mint tíz éve (max. takonykór, arra meg nem fogok antibiotikumot szedni), de a fejemhez vágták, hogy sokba kerül a taníttatásom, egy olyan iskolában, egy olyan városban, amit ők választottak nekem B+!

Le is léptem érettségi után, azóta havi egyszer felhívnak és elmondják, hogy egy hálátlan kutya vagyok, pedig ők mennyi mindent megtettek értem. Meg egyéb dolgokat is csináltak, azt már inkább le se írom.

Idén érettségizett az öcsém, augusztusban dobbant ő is hozzám. Remélem, így, hogy három (van egy bátyám) gyerekből három feléjük se néz, talán elgondolkoznak végre az életükön...

2018. júl. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nem fognak elgondolkodni. Azt mondogatják majd, hálátlanok vagytok, ilyenek a mai fiatalok, majd mártírkodnak a rokonok, ismerősök előtt. Mert ciki ám bevallani, hogy ezt rendesen elrontották, és ugye mennyivel könnyebb a másikat hibáztatni.....Sajnos.
2018. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!