Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti is megsértődnétek, ha...

Ti is megsértődnétek, ha mocskos szemét, lusta, butának neveznének a szüleid?

Figyelt kérdés
Szószerint így mobdták a hátam mögött...
2018. júl. 28. 22:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
El is sírnám magam. Borzasztó!
2018. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Hát, nem mondhatom, hogy túlságosan önbizalom építő ezt hallani és persze te nem szolgáltál rá erre, vagy igen?
2018. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
Kérdés, miért is mondták ezt... Nehéz elképzelni, hogy semmi okuk nem volt rá.
2018. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Utálnak évek óta. Nem sikerült diákmunkát találnom...
2018. júl. 28. 23:19
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy,mert ha 30 felé akkor megértem őket.
2018. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Meg hát! (Néha nem is olyan egyszerű diákmunkát találni!)
2018. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem mondom hogy jól esne, és amúgy is kinek kellene támogatni, ha nem nekik.

Am itt is mondanak minden, kb minden reggel arra kelek, hogy éppen mindennek elmondanak a hátam mögött. Én már megszoktam/meguntam, de majd fognak még keresni engem :D


Diákmunka:

Mondjuk érdemes a körülményeket is megnézni, nem mindegy, hogy dagobert bácsi panaszkodik-e hogy a büdös kölök már megint kért 5 forintot rágóra, vagy tényleg nincs pénz.. De az esetben meg minek vállalt gyereket? A nyári szünet amúgy is azért van, hogy az ember feltöltődjön, kipihenje az éves fáradalmakat, nem pedig azért, hogy az egyik mókuskerékből a másikba szálljon át. (Aki szerint nem így van, az menjen a szabadnapján túlórázni). A gyereket a szülőnek kell eltartania.

Ha konzolra, jogsira, meg mittudoménmire kell a pénz, hát legyen, még megérthető.

2018. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
60%
Van egy javaslatom amit vagy megfogadsz vagy nem: menj oda hozzájuk és kérdezd meg, hogy miért mondták ezt amit te hallottál tőlük. Csak semmi indulat ne legyen benned amikor kérdezed, legyél nyugodt bármennyire is nehéz ez. Ők vagy megmondják az igazat, hogy miért mondták ezt és akkor te mérlegeled az igazságot benne (ehhez kellhet egy kis idő, hogy ráeszmélj), vagy nem mondják meg az igazat és akkor majd a szemükre hányhatod, hogy milyen emberek is ők.
2018. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván nem esne jól, főleg akkor, ha indokolatlannak érezném.
2018. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk, egy szülőtől ez eleve durva, hiszen, ha netan indokolt a dolog, abban abban valószínűleg, nem kis szerepük van.
2018. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!