Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem szereti a barátomat....

Anyám nem szereti a barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha a barátom nálunk van, anyám jópofizik vele, múltkor adott neki két puszit, mikor megérkezett. Ismerem, tudom hogy megjátssza magát, magára erőlteti ezt a stílust, mert nem ilyen. Szokott a barátom felől érdeklődni ha régóta nem volt nálunk, csak én nála, megkérdezi, hogy "már nem is jön hozzánk?". Eleinte azt hittem hogy tényleg szívesen látja, mert mindig azt mondja, de gondolom csak szem előtt akar tartani. A barátnőm anyjának szokta kibeszélni, a barátnőm elmondta, hogy anya nem igen kedveli.

Karácsonykor volt az, hogy együtt szerettünk volna lenni,de tudtam hogy anyának fontos a családi kör. többször is megkerdeztem tőle, hogy nem baj-e, hogy átjön a barátom, mert tudnánk később is találkozni, tudom hogy neki fontos hogy otthon legyek, nyugodtan mondja meg ha most szűk körben szeretne lenni, nincs benne semmi.

Erre a válasz: jöjjön csak, szívesen látjuk, szeretjük.

Majd karácsony után elmondta a barátnőm anyjának hogy mennyire elege volt belőle, hogy karácsonykor is nálunk volt.

Miért ilyen? Mit kéne tennem?

18/L



2018. máj. 14. 19:58
1 2
 1/11 szántóvető ***** válasza:
23%
a szajha barátnőd kavar a háttérben így aztán a semmin problémázol.
2018. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell át hivni,az ember is érzi ám ha vki kétszinu,és inkább nem megy szivesen. Aztán jönnnek a gyakorira a kérdések,a fiam lányom párja miért nem jö sose,a vejem menyem miért nem néz felénk tipusu kérdések. Ok és okozat közt itt az összefüggés. Lehet irigy rátok vmiért,kitudja neki milyen kapcsolata van,ezt te tudod.
2018. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem is neki kell szeretni. A te barátod, nem az övé.
2018. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
De lehet h a barátnő kever mert tetszik neki a pasi és vihart akar a biliben..
2018. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Megpróbálok nem foglalkozni vele.. vagy kérdezzek rá anyánál?

Nem a barátnőm kavar, látom anyán sokszor hogy át fut valami az arcán mikor említem hogy átjön a barátom :/

2018. máj. 14. 20:25
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem kérdezd meg anyukádat.

Ő tudja ezt igazán

2018. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező mindenkinek mindenkit kedvelni. Szerintem is a csaj kavar anyud csak nincs olyan hü lye hogy tudja hogy barátnők vagytok és vissza jut hozzád az info. Amit anyud arcán látsz meg lehet csak ez alapján bebeszéled magadnak. De még ha valóban úgy is lenne hogy nem kedveli emiatt ne legyen rossz érzésed, legalább anyudba van annyi, hogy néz téged annyiba hogy magában tartja a véleményét vagy próbál a kedved szerint állni a dologhoz. Sokkal jobb ez mintha nyíltan felvállalná a véleményét és tudtodra is adná ami szerintem még rosszabul esne neked. Esetleg kérdezd fel anyud hogy a barátnőd anyjának akkor miért mondta ezeket ha nem igaz. Hidd el csak a szádat kéne kinyitni és nem találgatózni, egyből tisztán látnál. Csak egy kérdést kell feltenni "anyu igaz hogy ezt mondtad a klárika anyjának, meert ő ezt és ezt mondta nekem vissza?!"
2018. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazad van. Majd ha szóba jön valami kapcsán megkérdezem.. köszönöm a válaszokat
2018. máj. 14. 20:39
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Tudod mit? Azt kell mondjam igazán szerencsés vagy. Mert lehet h igazad van, és anyukád nem bírja a fiút, de szeret téged és tiszteli a magánéletedet és a döntésedet annyira, hogy elfogadja azt, magában tartja a véleményét és nem áskálódik a fiú ellen. Tudod mennyire ritka ez? A barátnõdtõl visszajutott infokkal meg ne törõdj. Vagy igaz, vagy nem. Én a helyedben megkérném, h ne továbbítsa neked a dolgokat, majd ha anyudnak baja lesz, szól neked és pont.
2018. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy erre nem is gondoltam, azt hittem hogy ez inkább nagyobb probléma mintha folyton mondaná nekem . köszi a választ!
2018. máj. 14. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!