Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék az érdekben hogy...

Mit tehetnék az érdekben hogy anyum tiltja teljesen a barátomat és megsem akarja ismerni?

Figyelt kérdés
Sziasztok megpróbálom röviden kifejezni magam . Tehát azvan hogy anyumal élek és van egy barátja akit én nem jó szemmel viselem de anyumert megteszem aszt hogy próbálok hozza ugy alni hogy mindenkinek jó legyen ( nem lakik velünk de tervben van ) . Én egy 17éves lány vagyok es hat tisztaban vagyok a dologal hogy elége idős a barátom hozzám mivel ő 21 de én vele erzem jól magam es az idősebbek jobban beis jonnek szeretem őt es mar most fél éve hogy egyut vagyunk amit titkoltam egy darabig de ket honapja mar tudd róla mindenki es anyum teljesen eltiltja . próbálok vele beszélni a dolgokrol de nem lehet el ignoral es nem enged semit csak hajtja a saját magáét . igen megértem hogy fél de nem tilthasa be es nemvarhasa el hogy talan miadta fogok vele szakítani . lehet hamar ez a döntés de egyut tervezuk a jövőt . Mitt tegyek ez ellen hogy anyum engedjen valamit? kifogytam mar az otletekbol nap mint nap beszelek neki es semmi sem valtozik . de en eszt így nembirom vele akarok lenni szeretem . (bocsi a hibákért )

2018. júl. 29. 00:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
25%

kotekedo*

semmit ahogy*

2018. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!