Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan erhetnem el hogy...

Hogyan erhetnem el hogy tamogasson a csaladom es normal csaladi hangulst uralkodjon?

Figyelt kérdés

sokmindent kaptam az evek soran telefon laptop.. de mind vissza adnam ha lehetne csak egy normalis csaladom.. a minap eppen kivettem egy energiaitalt 5 db volt.

2 dbot megittam es apam szamon kerte rajtam h megint iszok mondtam csak a masodik kizart mert o csak 1et ivott anyam meg nem.. ( közben anyam nagyon szeret bemocskolni

kitalalni hogy en megutottem kezet emeltem ra... igazabol csak egy olyan anyara vagyok aki magamra hagy.. elfogadja hogy felnovok es nem var el mindi mindent hanem hagyja hogy tortenjenek a dolgok korulottem...

ha epp rossz akkor vigasztal nem pedig a foldbetipor pl h jajj de idiota vagy sohasem tudsz semmitsem. hanem aki tamogat h nembaj lanyom legkozelebb menni fog... es egy szinten ilyen apat plusznak hogy ne legyen hirtelen haragu... )teha 5 db volz

en ittam belole 3 kortyot kb aztan mondtam jo akkor visszateszem a hutobe es ezzel annyira kihivtam apam haragjat hogy orditozott velem h gyuoli ezt a flegma viselkedest.... majd megkerdeztem tole mi rosszat tettem? konkret vaaszt nem kaptam igazabol

csak megint hogy egy mennyire arrogans vagyok... felettem tehat a kerdest most miert mert visszatettem a hutobe az innivalot?

es az volt a valasz hogy igen.... semmi nem jo amit csinalok a iszok az a baj ha nem az.... ki erti.... rogton ez utan van egy kutyam ami imadja a cserepeket szetszedni ragni de nagy nehezen kutyaiskola altal sikerult lesoktatni rola

az eset utan kb 20 perccel kinezek anyum tereget a cserepek szana szet.. kerdezem most miert van szetszorva a cserep? a valasz- en adtam oda neki.. atzan elkezdtem mondani hoy nagy nehezen leszokott rola most miert kell odadobalni neki? semmi valasz..

utana ram ordit akkor szedjem fel. o felvett 2 dbot.. nyujtom fele a kezem aztan elhajitotta kerdem hogy miert dobta el mikor nyujtottam a kezem? a valasz csak annyi volt hogy mert nem turi ezt a stilust.. nezek ra kikerekedett szemmel... csendben osszeszedtem.. feljottem a szobamba. bejott anyum is

es ismet csak a hibakat keresi gyurodes van a takaron miert nem vasalom ki.. van bent 1 pohar mertnem viszem ki.. miert igy van hajtogatva a ruha mertnem ugy... es eleg sok mas incidens tortent mar csak annyira igazsagtalannak erzem ezt az egeszet... a mai vett ra erre hogy ide irjak annak remenyeben valaki tud majd valami tanácsot adni nekem. azt az idoket szeretnem visszakapni mikor minden normalis volt.. regen annyira osszehangolt csalad voltunk..



2018. júl. 29. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17/lany
2018. júl. 29. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Akkor tanulj meg írni, az érettségin bajok lesznek, persze te is felvidéki vagy ;)
2018. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
K@rva vicces voltál bazĐ+ tanuljmeg irni hahaha.Te meg jobban jársz ha kolis lesszel föleg ha mész egyetemre ne hadd hoggy lehuzzon a családod költöz el mihamarabb ahogy csak teheted akkor talán már más hogy állnak hozzád.
2018. aug. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!