Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én túlzok, vagy ez már...

Csak én túlzok, vagy ez már tényleg beteges?

Figyelt kérdés
Anyukám gyerekként kezeli a 2 kutyáját, amin eleinte csak nevettünk meg viccelődtünk de már nagyon elfajult a dolog. Az ágyban alszik velük es minden tiszta kutyaszőr, még a kajaba is rendszeresen szoktam találni es ha megmutatom anyanak o azt mondja hogy az nem is az meg tereli az egeszet. A legdurvabb dolog pedig az hogy vettek egy 9 szemelyes autot, de nem a csaladnak, hanem azert, hogy majd el tudjanak menni a kutyakkal nyaralni. Engem es a tesomat meg se melitettek hogy esetleg mi is johetunk ha akarunk. Nagyjabol ennyi :D

2018. júl. 30. 10:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Továbbá rengetegszer érzem azt, hogy a kutyák fontosabbak neki mint a gyerekei.
2018. júl. 30. 10:39
 2/20 anonim válasza:
43%

Hát ez már tényleg furcsa.

Nem egészséges ha az ágyban alszanak és minden tiszta kutyaszőr még a kaja is. Ez az autós pedig tiszta vicc.

Jó hogy nem a végén a kutyákat íratja be iskolába és azokat viszi el nyaralni , titeket meg otthon hagy. :D

2018. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Ennyiből nem tudom.

Nem beteges, hogy együtt alszanak, hogy szeretnék vinni nyaralni. Ez szinte minden kutyatartónál így van, akinek benti kutyája van.

9 személyes autóba, a szüleid mellé, és a 2 kutya mellé, gondolom, te is beférsz, meg a tesód is.

Felnőtt vagy már? Otthon élsz? Vagy nem? Talán a kutyákkal azért is lett ilyen szoros a kapcsolat, mert ti már nem vagytok kisgyerekek és hiányzott neki ez a fajta gondoskodás.

2018. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Ha beteg lesz, mondd meg neki, hogy te nem ápolod, majd Buksi.
2018. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
51%

1.válaszoló.

Igen , az még tényleg normális hogy bent alszanak, de az hogy még a kajába is kutyaszőr van az brutál.

A nyaralás is oké , mert tényleg visszük a kutyát is ,de az hogy szinte jobban szeresse a kutyákat és többet foglalkozzon velük mint a saját gyerekeivel ez azért már ROSSZ.

Igaza van az egyik válaszolónak , akkor majd a kutyák tartsák el néhány év múlva.

És ezt nem bántásból, csak a véleményem írtam le. :)

2018. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Anyum is kijelentette korabban hogy ő gyerek-potléknak szánja a kutyákat, de attól még nem kéne elfelejtenie a gyerekeit. Bátyám velük él, én nemsokára költözöm egyetem miatt. Es természetesen az egyik kutya már el van hizva mert mindig kap valamit az asztaltol es a kutyatap melle mindig hozzakever anya valami jo zsiros kajat.
2018. júl. 30. 10:53
 7/20 A kérdező kommentje:

Ja es az autos megjegyzesre reagalva:

A hatso 6 ulest kiszedtek mert a kocsiban alszanak szoval csak 3 személyes igazabol :D

2018. júl. 30. 10:54
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Attól higy kutya van , meg lehet találni a módját a kutyaszor mentes lakásnak . Igen , a legtöbb kutya tartónak a abszolút családtag kedvence , nincs is ezzel semmi baj ,ahogy azzal sem ha egy ápolt (!) kutya felmegy az àgyra.

Én inkább arra térnék ki ,köztetek milyen a viszony édesanyáddal ? Olyan mintha kissé féltékeny lennél..

2018. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Anya szerint jo a viszonyunk, en inkabb hullamzonak mondanam. A feltekenyseg nem hülyeség valoban, mert neha jol esne vele beszelgetni de mindig ott vannak a kutyak es akkor nem nagyon figyel masra.
2018. júl. 30. 10:59
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az nem jó közeledés anyukád felé, ha szidod a kutyákat.

Ha tényleg vágy rá, hogy beszélgessetek, hogy eltöltsetek egy kis időt együtt, akkor nyugodtan mondd meg neki. Ha normálisan szólsz hozzá, akkor biztosan ő is örülni fog.

2018. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!