Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én túlzok, vagy ez már...

Csak én túlzok, vagy ez már tényleg beteges?

Figyelt kérdés
Anyukám gyerekként kezeli a 2 kutyáját, amin eleinte csak nevettünk meg viccelődtünk de már nagyon elfajult a dolog. Az ágyban alszik velük es minden tiszta kutyaszőr, még a kajaba is rendszeresen szoktam találni es ha megmutatom anyanak o azt mondja hogy az nem is az meg tereli az egeszet. A legdurvabb dolog pedig az hogy vettek egy 9 szemelyes autot, de nem a csaladnak, hanem azert, hogy majd el tudjanak menni a kutyakkal nyaralni. Engem es a tesomat meg se melitettek hogy esetleg mi is johetunk ha akarunk. Nagyjabol ennyi :D

2018. júl. 30. 10:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem szoktam szidni a kutyakat, szeretem oket en is, csak azert van egy hatar :D
2018. júl. 30. 11:09
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

Eddig apukádról egy szót sem írtál! Ő hogy viszonyul együtt-nyaraláshoz, együtt-alváshoz, kutyaszőrhöz?

Próbálj vele összefogni, mert ezek a tünetek aggasztóak.

(Egy anya 3 gyerekkel és egy kutyával)

2018. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hany eves? Lehet, mar keszul arra az eletre, hogy kirepultok.

Rengeteg kutya alszik a gazdi agyaban.

Takatitani lene es apolni a szorzetet.

2018. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Te hany eves vagy?
2018. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
A kérdező írta, hogy most megy egyetemre.
2018. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%

"Anyum is kijelentette korabban hogy ő gyerek-potléknak szánja a kutyákat," provokáló kamu kérdés

most volt valamelyik oldalon erről cikk, gondolom a kérdezőnek onnan jött az ötlet

szánalmas

2018. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel, a kutyák szeretete (ágy, nyaralás) teljesen OK, de hogy az ételben kutyaszőr és a gyermekeket hanyagolja, az már kicsit sem normális, valóban. Többet nem tudok írni, hisz nem látok bele a szülő-gyermek viszonyotokba, de határozottan furcsa ez.
2018. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A kocsis megjegyzésig szerintem még rendben is lenne... :D

Nagynénémnek azért nincsenek gyerekei, mert a "macskák sokkal jobbak"... Nem is tudom, hányadik macskáját nevelgeti. Elég fura de van ilyen... :)

2018. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
36%

"neha jol esne vele beszelgetni de mindig ott vannak a kutyak es akkor nem nagyon figyel masra."

Vajon anyádnak hánydzorr esett volna jól veled beszélgetni, de fel se néztél a telefonból,vagy elhajottad, vagy vágtad rá az ajtót, mielött a kutyái lettek a mindenei?!?

2018. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

szerintem 18 évesen már ne anyukáddal akard megbeszélni a magánéletedet, pláne, ha nem kíváncsi rá.

szerintem undorító dolog a kutyákkal aludni, de ha ő ezt akarja, hát az a véleményem, hogy csinálja. ha 10 éves lennél, felháborodnék, hogy elhanyagol, de ennyi idősen már ne velük akarjál menni nyaralni, hanem a barátaiddal. Ideje felnőnöd.

2018. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!